Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Клімат Землі в наших руках!

25-26 березня 2017 року, з ініціативи екологічної організації «Голос Природи», в Кам’янському пройшли інформаційні заходи, присвячені міжнародній акції «Година Землі». Акція «Година Землі» народилася в 2007 році в Сіднеї, столиці Австралії, її заснувала міжнародна організація Фонд дикої природи (WWF). З 2008 року акція «Година Землі» стає міжнародною, з кожним роком до неї приєднується все більше і більше міст в різних країнах світу. У Кам’янському (Дніпродзержинську) акція «Година Землі» проходить з 2009 року. Дізнатися більше про акцію «Година Землі» можна на сайті WWF: www.panda.org/ukraine.

 

 Про зміну клімату потрібно розповідати з дитинства

 

Довгий час засоби масової інформації ігнорували тему зміни клімату, а політики не сприймали всерйоз рекомендації вчених. В результаті, незважаючи на очевидність негативних наслідків зміни клімату, багато людей продовжують сприймати цю проблему скептично. На кліматичну систему планети впливає безліч різних чинників, як природних, так і пов’язаних з життєдіяльністю людини. На думку кліматологів, бурхливий розвиток промисловості та збільшення кількості населення є основними причинами зміни клімату. Неможливо зберегти клімат в окремо взятій країні. Щоб запобігти незворотним змінамклімату та зберегти на планеті сприятливі кліматичні умови, в усіх країнах повинні бути вжиті відповідні заходи з урахуванням специфіки національних економік і рівня життя населення. Вчені рекомендують реалізовувати програми як зі зниження викидів парникових газів, так і з адаптації різних сфер життя людини до нових кліматичних умов. Програми зі скорочення викидів парникових газів та адаптації включають в себе заходи, спрямовані на підвищення енергоефективності, розвиток відновлюваної енергетики, відновлення лісів тощо. Однак практика показує, що без активного громадського впливу політики не вживають необхідних кліматоохоронних рішень.

«Організація «Голос Природи» розповідає людям про зміну клімату вже більше 10 років. Ми проводимо інформаційну роботу з різними віковими категоріями населення, як з дітьми, так і з дорослими. Боротьба за збереження сприятливих кліматичних умов буде вестися ще не один десяток років. Ми повинні постаратися виростити молоде покоління з чітким розумінням того, які заходи необхідно вживати для вирішення цієї серйозної проблеми, – розповів Євген Колішевський, виконавчий директор екологічної організації «Голос Природи».

Традиційно, під час акції «Година Землі» люди на одну годину вимикають світло й електроприлади в знак солідарності з міжнародним кліматоохоронним рухом. Безумовно, одна година без електрики не врятує кліматичну систему Землі. Ця дія носить символічний характер, а мета акції полягає в тому, щоб привернутиувагу якомога більшої кількості людей до проблеми зміни клімату. З кожним роком програма і формат акції «Година Землі» доповнюється новими заходами. Сьогодні «Година Землі» – це не тільки символічне відключення світла, а й проведення тематичних кінофестивалів і фотовиставок, театралізованих виступів, флешмобів і демонстрацій.

У 2017 році під час акції «Година Землі» організація «Голос Природи» організувала в Кам’янському перегляд тематичних фільмів і мультфільмів для дітей і дорослих, провела дитячий еко-квест та майстер-класи. У проведенні заходів, присвячених акції «Година Землі», взяли участь: юнацький відділ центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка, мережа ресторанів «Піца Челентано», НеКафе «WONDERLAND». Найактивнішими учасниками акції «Година Землі» стали юні вихованці Дніпродзержинської федерації кіокушин-кан карате.

Інформаційні заходи, присвячені міжнародній акції «Година Землі», пройшли в Кам’янському завдяки фінансовій підтримці в рамках проекту CLEEN / «Енергоефективність: створення коаліцій на місцях».


Опубліковано 31.03.2017
389 переглядів | для друку