Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Українські еко-активісти підтримали глобальний кліматичний марш

29 листопада 2015р. у Києві напередодні кліматичного саміту ООН (Париж, Франція) активісти українських громадських організацій вийшли на марш з вимогами перегляду кліматоохоронної політики в Україні.

30 листопада в Парижі розпочалися міжнародні переговори, присвячені глобальній екологічній проблемі – зміні клімату. Очікується, що результатом паризьких переговорів стане укладення лідерами країн нової кліматичної угоди, яка допоможе запобігти кліматичній катастрофі і утримати глобальне потепління в межах 2°С. Проте не всі країни готові брати на себе добровільні зобов'язання по скороченню викидів парникових газів, саме тому напередодні кліматичного саміту ООН в багатьох містах світу - Амстердамі, Барселоні, Бейруті, Ванкувері, Вашингтоні, Сіднеї - проводяться марші протесту.

Відомо, що уряд України планує не скорочувати, а збільшувати викиди парникових газів. Такі наміри турбують українських екологів. У зв'язку з цим активісти більше 30 громадських екологічних організацій вийшли на марш з вимогами перегляду кліматоохоронної політики в Україні.

Активісти «Голос Природи» приєдналися до київського маршу з гаслом: «Клімат змінюється! Досить забруднювати довкілля!»

 

 


Опубліковано 02.12.2015
618 переглядів | для друку