Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Українські еко-активісти підтримали глобальний кліматичний марш

29 листопада 2015р. у Києві напередодні кліматичного саміту ООН (Париж, Франція) активісти українських громадських організацій вийшли на марш з вимогами перегляду кліматоохоронної політики в Україні.

30 листопада в Парижі розпочалися міжнародні переговори, присвячені глобальній екологічній проблемі – зміні клімату. Очікується, що результатом паризьких переговорів стане укладення лідерами країн нової кліматичної угоди, яка допоможе запобігти кліматичній катастрофі і утримати глобальне потепління в межах 2°С. Проте не всі країни готові брати на себе добровільні зобов'язання по скороченню викидів парникових газів, саме тому напередодні кліматичного саміту ООН в багатьох містах світу - Амстердамі, Барселоні, Бейруті, Ванкувері, Вашингтоні, Сіднеї - проводяться марші протесту.

Відомо, що уряд України планує не скорочувати, а збільшувати викиди парникових газів. Такі наміри турбують українських екологів. У зв'язку з цим активісти більше 30 громадських екологічних організацій вийшли на марш з вимогами перегляду кліматоохоронної політики в Україні.

Активісти «Голос Природи» приєдналися до київського маршу з гаслом: «Клімат змінюється! Досить забруднювати довкілля!»

 

 


Опубліковано 02.12.2015
640 переглядів | для друку