Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

 

Facebook

ВКонтакте
 

Рекомендуємо відео

Команда Театру Тіней Fireflies представляє постановку про важливість охорони навколишнього середовища

 

RU  EN
Події
Політики запрошують до співпраці громадські організації Дніпродзержинська

25 травня в Дніпродзержинську, в приймальні громадської організації «Самопоміч» відбулася зустріч представників міських громадських організацій з депутатом Верховної Ради України Віктором Кривенко. В рамках дискусії, що відбулася, народний депутат запропонував городянам назвати ініціативи та проекти, які потребують депутатської підтримки. На думку присутніх активістів, найбільш актуальними проблемами Дніпродзержинська є: спад промислової і підприємницької діяльності, зменшення чисельності населення, низький рівень соціальної підтримки учасників АТО, відсутність контролю за використанням міських бюджетних коштів, неефективне виконання програми виходу міста з екологічної кризи.  Вказані проблеми потребують підтримки з боку депутатів Верховної Ради.

Екологічна організація «Голос Природи» стала однією з перших громадських організацій, які відгукнулися на пропозицію вступити в діалог з народним депутатом Кривенко В. та представниками міської організації «Самопоміч». «Голос Природи» шукає партнерів, щоб ініціювати публічне обговорення результатів виконання програми виходу Дніпродзержинська з екологічної кризи. Навіть в умовах війни кошти для реалізації міської екологічної програми продовжують виділятися, тому громадськість повинна брати участь в обговоренні досягнутих результатів та складанні нової програми на період 2016–2020 рр. Крім того, «Голос Природи» просить народного депутата Кривенко В. допомогти зупинити будівництво звіроферми в Шульгівці. На даний момент керівництву «Голос Природи» не вдається законним способом отримати копії розділів проектної документації, в яких описується вплив звіроферми на навколишнє середовище. Інформаційні запити «Голос Природи» ігноруються як районними чиновниками, так і керівництвом компанія ТОВ «ВБК «Агропромінвест».

«Нас хвилює факт, що незважаючи на офіційно оголошену урядом України війну з корупцією громадяни практично повністю втратили можливість боротися за свої права і відстоювати свої інтереси законним способом. Люди змушені йти на радикальні заходи і організовувати акції протесту, оскільки механізми та інструменти правового впливу громадськості на прийняття рішень зараз в країні не працюють. Це наочно демонструє ситуація в Шульгівці, де агробізнес, ігноруючи державні та громадянські інтереси, будує об'єкт підвищеної екологічної небезпеки», – заявив Євген Колішевський, виконавчий директор екологічної організації «Голос Природи». – «Ми не приховуємо того, що активно шукаємо партнерів серед політиків і народних депутатів, які допоможуть жителям Шульгівки захистити своє право на життя в безпечному навколишньому середовищі».


Опубліковано 29.05.2015
575 переглядів | для друку