Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Політики запрошують до співпраці громадські організації Дніпродзержинська

25 травня в Дніпродзержинську, в приймальні громадської організації «Самопоміч» відбулася зустріч представників міських громадських організацій з депутатом Верховної Ради України Віктором Кривенко. В рамках дискусії, що відбулася, народний депутат запропонував городянам назвати ініціативи та проекти, які потребують депутатської підтримки. На думку присутніх активістів, найбільш актуальними проблемами Дніпродзержинська є: спад промислової і підприємницької діяльності, зменшення чисельності населення, низький рівень соціальної підтримки учасників АТО, відсутність контролю за використанням міських бюджетних коштів, неефективне виконання програми виходу міста з екологічної кризи.  Вказані проблеми потребують підтримки з боку депутатів Верховної Ради.

Екологічна організація «Голос Природи» стала однією з перших громадських організацій, які відгукнулися на пропозицію вступити в діалог з народним депутатом Кривенко В. та представниками міської організації «Самопоміч». «Голос Природи» шукає партнерів, щоб ініціювати публічне обговорення результатів виконання програми виходу Дніпродзержинська з екологічної кризи. Навіть в умовах війни кошти для реалізації міської екологічної програми продовжують виділятися, тому громадськість повинна брати участь в обговоренні досягнутих результатів та складанні нової програми на період 2016–2020 рр. Крім того, «Голос Природи» просить народного депутата Кривенко В. допомогти зупинити будівництво звіроферми в Шульгівці. На даний момент керівництву «Голос Природи» не вдається законним способом отримати копії розділів проектної документації, в яких описується вплив звіроферми на навколишнє середовище. Інформаційні запити «Голос Природи» ігноруються як районними чиновниками, так і керівництвом компанія ТОВ «ВБК «Агропромінвест».

«Нас хвилює факт, що незважаючи на офіційно оголошену урядом України війну з корупцією громадяни практично повністю втратили можливість боротися за свої права і відстоювати свої інтереси законним способом. Люди змушені йти на радикальні заходи і організовувати акції протесту, оскільки механізми та інструменти правового впливу громадськості на прийняття рішень зараз в країні не працюють. Це наочно демонструє ситуація в Шульгівці, де агробізнес, ігноруючи державні та громадянські інтереси, будує об'єкт підвищеної екологічної небезпеки», – заявив Євген Колішевський, виконавчий директор екологічної організації «Голос Природи». – «Ми не приховуємо того, що активно шукаємо партнерів серед політиків і народних депутатів, які допоможуть жителям Шульгівки захистити своє право на життя в безпечному навколишньому середовищі».


Опубліковано 29.05.2015
643 переглядів | для друку