Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Дніпродзержинські школярі розповідають про кліматичну адаптацію

9 квітня в Дніпродзержинську відбувся конкурс шкільних кліматичних бригад, під час якого були підведені підсумки інформаційної роботи серед учнів середніх та молодших класів. Читання лекцій про зміну клімату та необхідність адаптації було розпочато активістами організації «Голос Природи», після чого естафета просвітницької діяльності була передана старшокласникам, які продовжили цю роботу в середніх та молодших класах. За результатами проведеної інформаційної роботи були відібрані й нагороджені кращі кліматичні бригади. Інформування школярів в області зміни клімату проводиться в рамках співпраці організації «Голос Природи» з Управлінням освіти і науки Дніпродзержинської міської ради.

В дніпродзержинському Центрі позашкільної роботи і дитячої творчості ім. О. Кошового зустрілися шкільні кліматичні бригади, щоб презентувати результати проведеної інформаційної роботи. В конкурсі взяли участь команди з 8 навчальних закладів: СЗШ № 4, СЗШ № 7, НВК № 13, СЗШ № 19, СЗШ № 28, СЗШ № 30, СЗШ № 37, СЗШ № 44. Найкраща кліматична бригада відбиралася за наступними критеріями: кількість прочитаних лекцій і поінформованих учнів, кількість лекторів, наявність фото- або відеозвіту, презентація звіту про виконану роботу під час виступу. Переможців конкурсу обирало журі, до складу якого були включені: Юлія Григоренко (голова ради ДГЕО «Голос Природи», фотограф), Євген Колішевський (директор ДГЕО «Голос Природи»), Валентин Фіголь (журналіст, еко-активіст).

 


За результатами презентацій школярів було відібрано 5 кліматичних бригад, які показали найкращі результати, з яких команда СЗШ № 19 посіла 1-е місце, кліматична бригада СЗШ № 44 – 2-е місце, а третє місце розділили між собою команди трьох шкіл – СЗШ № 28, СЗШ № 4 та НВК № 13. Всі учасники відібраних команд отримали призи – тематичні еко-торби, а команді, що завоювала перше місце, був вручений особливий подарунок – сувенірний вертоліт, у лопатіякого вмонтовані сонячні панелі. У сонячний день лопатівертольота обертаються, нагадуючи про те, що сонячна енергетика – це реальність. Цей незвичайний сувенір був привезений активістами «Голос Природи» з Копенгагена під час поїздки на міжнародні переговори ООН зі зміни клімату.

 

 


Для довідки: Україна виробляє близько 3,5% сонячних панелей від загального світового виробництва. Переважна більшість сонячних панелей національного виробництва йде на експорт. Через відсутність спеціальних державних програм сонячна енергетика в Україні розвивається повільними темпами. З огляду на те, що споживачі змушені оплачувати 100% вартості встановлення сонячних панелей без пільгових кредитів і компенсацій, для більшості українських громадян сонячна енергетика залишається дорогим і недоступним задоволенням.


 

«Ідея формування шкільних кліматичних бригад народилась у активістів організації «Голос Природи»ще в 2012 році, з того часу, завдяки цій ідеї, масштаби інформування учнів виросли в десятки разів, що дозволяє істотно підняти рівень обізнаності дніпродзержинських школярів різних вікових категорій», – розповів Євген Колішевський, виконавчий директор організації «Голос Природи». – «Ми плануємо продовжувати розвивати нашу співпрацю зі школами і хочемо, щоб інформаційно-просвітницька діяльність поєднуваласьіз виконанням конкретних екологічних заходів. У майбутньому робота кліматичних бригад буде оцінюватися не тільки за кількістю поінформованих школярів, але й за результатами виконання практичних завдань, спрямованих на зниження негативного впливу на навколишнє середовище».

 

Більше фото в галереї "Голос природи"


Опубліковано 20.04.2015
613 переглядів | для друку