Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
«Голос Природи» розказує школярам про зміну клімату та необхідність адаптації

В навчальних закладах Дніпродзержинська за ініціативою екологічної організації «Голос Природи» розпочалась нова хвиля інформаційної роботи, спрямованої на ознайомлення школярів з причинами та наслідками зміни клімату, а також з особливостями адаптації до кліматичних змін у містах. Інформаційні заходи проводяться в рамках спеціально розробленої програми співпраці ДГЕО «Голос Природи» з Управлінням освіти і науки Дніпродзержинської міської ради.  

Протягом трьох тижнів активісти організації «Голос Природи» відвідали десять шкіл Дніпродзержинська, зокрема СЗШ № 35, СЗШ № 37, СЗШ № 28, СЗШ № 19, СЗШ № 29, СЗШ № 30, НВК № 3, НВК № 13, СЗШ № 44, СЗШ № 4, де провели для учнів старших класів лекції на тему зміни клімату та адаптації до кліматичних змін.  Подальша робота з інформування школярів у цих школах буде проводитись у формі учнівського лекторію під керівництвом відповідальних вчителів. Старшокласники, які отримали від волонтерів «Голос Природи» всі необхідні інформаційні матеріали та літературу, сформують кліматичні бригади та самостійно проведуть лекції серед учнів середніх та молодших класів. Підсумковим заходом стане конкурс кліматичних бригад, приурочений до міжнародної кліматоохоронної акції «Година Землі», який дозволить оцінити масштаб та якість проведеної інформаційної роботи, а також сприятиме формуванню та розвитку молодіжного екологічного руху в Дніпродзержинську. Проведення лекцій в навчальних закладах міста буде продовжуватись до середини березня.

 

   


Тема адаптації до кліматичних змін була обрана для проведення лекцій в школах не випадково. Дніпродзержинськ належить до числа міст, населення яких вже відчуває на собі негативний вплив наслідків зміни клімату, таких як підтоплення територій, тепловий стрес, загибель зелених насаджень тощо. В 2015 році організація «Голос Природи» планує ініціювати проведення оцінки вразливості міста Дніпродзержинськ до зміни клімату за спеціальною методикою, розробленою фаховими кліматологами та експертами Національного екологічного центру України, та розробку комплексу адаптаційних заходів з метою їх подальшого включення до міської екологічної програми.

Інформаційна робота в школах Дніпродзержинська проводиться командою активістів «Голос Природи», до складу якої увійшли: Дмитро Пєров, Максим Козаченко, Аліса Ткаченко, Дмитро Кузнєцов, Олександр Кузнєцов, Артем Данік, Сергій Грішин, Анастасія Рєзнік. 

При виникненні запитань пропонуємо звертатися до координатора інформаційної роботи з питань зміни клімату Юлії Янченко за телефоном 098 3264294.


Опубліковано 04.03.2015
610 переглядів | для друку