Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
«Блакитне озеро» обіцяють врятувати

Депутати і чиновники підтримали ініціативу організації «Голос Природи» детально обговорити екологічні проблеми «Блакитного озера» за круглим столом. Координація цього заходу доручена департаменту екології при держадміністрації Дніпропетровської області. Для того щоб дискусія мала практичний результат, пропонується провести зустріч у форматі робочого засідання. Основними питаннями, з яких планується прийняти конкретні рішення, будуть: відновлення дренажного каналу «Проріз», погодження паспорту та проекту водоохоронної зони «Блакитного озера», підвищення ефективності контролю над дотриманням природоохоронного законодавства.


«Голос Природи» дякує депутатам за надану підтримку:

 

Організація «Голос Природи» щиро вдячна депутатам за підтримку ініціативи активізувати діяльність відповідальних державних органів, спрямовану на збереження «Блакитного озера». Пропозиції «Голос Природи» були підтримані:

  • депутатом Дніпропетровської обласної ради Олегом Захорольським (копія листа підтримки);
  • головою постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку міста, бюджету та банківської діяльності Дніпродзержинської міської ради Сергієм Боговиком (копія листа підтримки).

 

Депутатські звернення Захорольського О.І. до Голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Голови Дніпропетровської обласної Ради

 Аварійний стан дренажного каналу «Проріз» може мати негативні екологічні та соціальні наслідки

 

Стан дренажного каналу «Проріз» турбує не тільки «Голос Природи», а й депутатів дніпродзержинської міської ради. Канал «Проріз» не функціонує вже тривалий час, частина каналу, яка впадає в «Блакитне озеро», інтенсивно замулюється, це негативно впливає на колір, прозорість і бактеріологічний склад води в зоні масового відпочинку населення. Крім того, фахівці стверджують, що порушення дренажної системи негативно впливає на стан ґрунтових вод і може викликати підтоплення населених пунктів. «Бюджетом міста на 2012 рік було передбачено виділення 4,5 млн гривень для початку робіт з відновлення каналу «Проріз», проте гроші, з незрозумілих для депутатського корпусу причин, були витрачені на інші цілі, – розповів Сергій Боговик, депутат Дніпродзержинської міської ради, – в Україні вже склалася хибна практика вживати рішучих заходів тоді, коли ситуація виходить з під контролю і все закінчується нещасним випадком. Не варто чекати, коли в лівобережній частині Дніпродзержинська почне підтоплювати житлові будинки, необхідно в найкоротші строки приступити до відновлення каналу «Проріз».


Опубліковано 02.09.2013
987 переглядів | для друку