Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

 

Facebook

ВКонтакте
 

Рекомендуємо відео

Команда Театру Тіней Fireflies представляє постановку про важливість охорони навколишнього середовища

 

RU  EN
Події

Природоохоронні організації Дніпропетровської області стурбовані низькими темпами створення національного природного парку «Орільський» (далі НПП «Орільський»). У 2015 році на розробку проекту природного парку з державного бюджету було виділено 2,44 млн. грн., однак перевірити результати виконаної роботи поки не представляється можливим. Причиною стурбованості громадськості є не тільки відсутність інформації в загальнодоступних ресурсах, а також інтенсивне будівництво в самому «серці» природного парку великої звіроферми з вирощування норки.


Опубліковано 20.05.2016
Далі... · 331 переглядів | для друку


15 травня 2016 року в Дніпродзержинську пройшла шквальна злива з градом. Міські вулиці перетворилися на річки, а транспорт – на кораблі. На думку екологічної організації «Голос Природи», місцева влада повинна вживати кардинальних заходів для адаптації міських зливових систем до зміни кліматичних умов.


Опубліковано 19.05.2016
Далі... · 291 переглядів | для друку


Напередодні міжнародної акції «День Землі» (22 квітня) в Україні пройшла кампанія «Зробимо Україну чистою!». З 2012 року організація «Голос Природи» брала участь в цій кампанії, але, врешті решт, з принципових міркувань була змушена відмовитись від співпраці. На думку екологічної організації «Голос Природи», кампанія «Зробимо Україну чистою!» втратила екологічний сенс і перетворилась на рекламну акцію для комерційних структур.


Опубліковано 04.05.2016
Далі... · 306 переглядів | для друку


З 18 по 24 квітня 2016 року в Дніпродзержинську пройшли заходи, присвячені міжнародній акції «День Землі». Протягом тижня в місті були проведені різноманітні акції: прибирання сміття, висадка дерев, тематичні інформаційні заходи. Фінальною подією стало проведення екологічного фестивалю «Тиждень довкілля» в центральному міському парку. Організація «Голос Природи» в рамках екологічного фестивалю організувала інформаційний пункт і запропонувала дітям заняття з малювання.


Опубліковано 30.04.2016
Далі... · 320 переглядів | для друку


19 квітня 2016 року, керівництво звіроферми з вирощування норки ТОВ «ВБК «Агропромінвест» відмовилося пустити на свою територію депутатів і представників громадськості під час планової перевірки державної екологічної інспекції. Організація «Голос Природи», вважає, що страх керівництва звіроферми перед громадськістю дає привід припускати, що підприємство веде свою діяльність з грубими порушеннями природоохоронного законодавства.


Опубліковано 21.04.2016
Далі... · 454 переглядів | для друку


19 квітня 2016 року державна екологічна інспекція України розпочинає планову перевірку звіроферми з вирощування норки ТОВ «ВБК «Агропромінвест» в селі Шульгівка Дніпропетровської області.


Опубліковано 19.04.2016
Далі... · 415 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську сім шкіл закрито на карантин через хворобу дітей. Офіційна версія – епідемія грипу. На думку екологічної організації «Голос Природи», причиною підвищеної захворюваності дітей є не тільки вірус грипу, а й неякісне опалення в навчальних закладах.


Опубліковано 25.02.2016
Далі... · 464 переглядів | для друку