Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

 

Facebook

ВКонтакте
 

Рекомендуємо відео

Команда Театру Тіней Fireflies представляє постановку про важливість охорони навколишнього середовища

 

RU  EN
Події

19 липня 2016 року відбулась позачергова робоча нарада з обговорення забруднення дренажного каналу за участю представників контролюючих органів Петриківського району. На думку екологічної організації «Голос Природи», відповідальні служби і чиновники нездатні адекватно проаналізувати причини забруднення дренажного каналу, організувати залучення до відповідальності злісних порушників


Опубліковано 10.08.2016
Далі... · 397 переглядів | для друку


Десятки років борються з наступаючим на їх домівки болотом жителі підтоплених територій в районі вулиць Широка, Булавіна, Маршева. «А куди нам подітися? Тут наш дім!» – кажуть люди.

 

Вода тут всюди. Покриті маслянистою плівкою трясовини на місці городів, непрохідні зарості очерету у дворах і навколо, стояча вода в підвалах...


Опубліковано 10.08.2016
Далі... · 227 переглядів | для друку


 

Громадська екологічна організація «Голос Природи» оголошує конкурс відбору локацій для реалізації практичних проектів зі створення, реконструкції або ремонту систем відводу зливових стоків на території міста Кам’янське.
В 2016 році за ініціативою організації «Голос Природи» в місті Кам’янське (тоді ще Дніпродзержинськ) було проведено оцінку вразливості міста до зміни кліматичних умов та розроблено план заходів з адаптації Кам’янського до негативних наслідків зміни клімату.


Опубліковано 08.08.2016
Далі... · 319 переглядів | для друку


Завдяки зусиллям активних городян і активістів «Голос Природи» в Дніпродзержинську тимчасово зупинена непрофесійна обрізка дерев. Між громадськістю та місцевою владою досягнута домовленість в найближчому майбутньому обговорити долю зелених насаджень за круглим столом.


Опубліковано 13.07.2016
Далі... · 243 переглядів | для друку


Екологічна організація «Голос Природи» просить керівництво Дніпропетровської області та міста Дніпродзержинськ взяти під контроль стан води в лівобережному дренажному каналі. Наприкінці червня місцеві жителі та дачники виявили в дренажному каналі масовий мор риби, а також зміну кольору і запаху води. Серед населення є перші постраждалі. Організація «Голос Природи» рекомендує всім, чиє самопочуття після купання в дренажному каналі погіршилось, звернутися до інфекційного відділення.


Опубліковано 11.07.2016
Далі... · 281 переглядів | для друку


Незважаючи на припис керівництва міста Дніпродзержинськ про заборону ведення робіт з «омолодження» дерев на лівому березі, ТОВ «Дніпробудбізнес» продовжує знищувати зелені насадження. Організація «Голос Природи» просить жителів за всіма фактами незаконної обрізки дерев звертатися в міське відділення поліції (телефон 102) або на гарячу лінію 0 800 500 202.


Опубліковано 18.06.2016
Далі... · 302 переглядів | для друку


Шановні мешканці Дніпродзержинська, давайте зупинимо непрофесійну обрізку зелених насаджень і врятуємо дерева нашого міста від повного знищення!

Екологічна організація «Голос Природи» звернулася до мера і депутатів міської ради з проханням негайно зупинити обрізку дерев і провести спеціальну робочу нараду для прийняття заходів з порятунку і охорони зелених насаджень (копія звернення додається).


Опубліковано 03.06.2016
Далі... · 340 переглядів | для друку