Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

 

Facebook

ВКонтакте
 

Рекомендуємо відео

Команда Театру Тіней Fireflies представляє постановку про важливість охорони навколишнього середовища

 

RU  EN
Події

Екологічна організація «Голос Природи» завершила роботу над створенням плану заходів з адаптації громади міста Кам’янське до наслідків зміни клімату. Передбачені планом заходи спрямовані в першу чергу на запобігання локальному підтопленню територій, зниження теплового стресу та захист зелених насаджень міста. Кам’янське – однез перших міст України, в якому розроблено план заходів з адаптації до зміни клімату.


Опубліковано 29.08.2016
Далі... · 254 переглядів | для друку


ДГЕО «Голос Природи» продовжує конкурс відбору локацій для реалізації практичних проектів зі створення, реконструкції або ремонту систем відводу зливових стоків на території міста Кам’янське до 31 серпня 2016 року.


Опубліковано 19.08.2016
Далі... · 208 переглядів | для друку


19 липня 2016 року відбулась позачергова робоча нарада з обговорення забруднення дренажного каналу за участю представників контролюючих органів Петриківського району. На думку екологічної організації «Голос Природи», відповідальні служби і чиновники нездатні адекватно проаналізувати причини забруднення дренажного каналу, організувати залучення до відповідальності злісних порушників


Опубліковано 10.08.2016
Далі... · 352 переглядів | для друку


Десятки років борються з наступаючим на їх домівки болотом жителі підтоплених територій в районі вулиць Широка, Булавіна, Маршева. «А куди нам подітися? Тут наш дім!» – кажуть люди.

 

Вода тут всюди. Покриті маслянистою плівкою трясовини на місці городів, непрохідні зарості очерету у дворах і навколо, стояча вода в підвалах...


Опубліковано 10.08.2016
Далі... · 194 переглядів | для друку


 

Громадська екологічна організація «Голос Природи» оголошує конкурс відбору локацій для реалізації практичних проектів зі створення, реконструкції або ремонту систем відводу зливових стоків на території міста Кам’янське.
В 2016 році за ініціативою організації «Голос Природи» в місті Кам’янське (тоді ще Дніпродзержинськ) було проведено оцінку вразливості міста до зміни кліматичних умов та розроблено план заходів з адаптації Кам’янського до негативних наслідків зміни клімату.


Опубліковано 08.08.2016
Далі... · 282 переглядів | для друку


Завдяки зусиллям активних городян і активістів «Голос Природи» в Дніпродзержинську тимчасово зупинена непрофесійна обрізка дерев. Між громадськістю та місцевою владою досягнута домовленість в найближчому майбутньому обговорити долю зелених насаджень за круглим столом.


Опубліковано 13.07.2016
Далі... · 208 переглядів | для друку


Екологічна організація «Голос Природи» просить керівництво Дніпропетровської області та міста Дніпродзержинськ взяти під контроль стан води в лівобережному дренажному каналі. Наприкінці червня місцеві жителі та дачники виявили в дренажному каналі масовий мор риби, а також зміну кольору і запаху води. Серед населення є перші постраждалі. Організація «Голос Природи» рекомендує всім, чиє самопочуття після купання в дренажному каналі погіршилось, звернутися до інфекційного відділення.


Опубліковано 11.07.2016
Далі... · 246 переглядів | для друку