Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2018

У Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) через зрив опалювального сезону скасували концерт в рамках Сьомої Бахівської академії. На думку громадської організації «Голос Природи», відсутність місцевої стратегії розвитку енергетичного сектора негативно впливає на різні сфери міського життя, в тому числі і на культуру.


Опубліковано 30.11.2018
Далі... · 213 переглядів | для друку


З 8 по 12 жовтня 2018 року в Кам’янському (Дніпродзержинську) пройшла загальноміська акція «Дні сталої енергії». В ході акції, за ініціативою департаменту економічного розвитку міської ради, були організовані інформаційні заходи на тему енергозбереження та енергоефективності. Громадська організація «Голос Природи» в рамках акції «Дні сталої енергії» провела в навчальних закладах міста лекцію «Стале споживання енергії».


Опубліковано 22.10.2018
Далі... · 344 переглядів | для друку


«Кам’янчани мають право дихати чистим повітрям!» – під таким гаслом в Кам’янському (Дніпродзержинську) активісти організації «Голос Природи» продовжують збирати підписи городян під зверненням до Міністра екології з вимогою вжити заходів для скорочення наднормативних викидів на Дніпровському металургійному комбінаті (далі - ДМК). Вуличні акції були організовані 20, 21 і 22 вересня 2018 року. В ході акцій активісти поширювали листівки, що розповідають про вплив промислових викидів на здоров’я людини.


Опубліковано 27.09.2018
Далі... · 350 переглядів | для друку


«Кам’янчани мають право дихати чистим повітрям!» – під таким гаслом активісти організації «Голос Природи» проводять вуличні акції в місті Кам’янське. Проведення акцій заплановано на 20-23 вересня 2018 року в центрі міста на пл. Героїв Майдану (колишня пл. Леніна) з 9.00 до 13.00. В ході акцій буде розповсюджуватись інформаційна література про вплив промислових викидів на здоров’я людини, а також проводитись збір підписів громадян проти наднормативних викидів ДМК.


Опубліковано 18.09.2018
Далі... · 343 переглядів | для друку


У Кам’янському триває збір підписів проти наднормативних викидів Дніпровського металургійного комбінату (далі – ДМК). Збір підписів громадян під зверненням до керівництва країни було ініційовано організацією «Сила громади Кам’янського». До збору підписів долучилася громадська екологічна організація «Голос Природи». На думку керівництва «Голос Природи», щоб думку городян було почуто, необхідно зібрати не менше 3000 тисяч підписів.


Опубліковано 12.08.2018
Далі... · 298 переглядів | для друку


Екологічні активісти стурбовані незаконною вирубкою лісу в Національному природному парку «Гуцульщина» (Івано-Франківська область). За ініціативою громадської організації «Екологічно-гуманітарне об’єднання Зелений Світ» більше 15 авторитетних екологічних організацій з різних регіонів України звернулися до правоохоронних та контролюючих державних органів з вимогою вжити заходів для захисту заповідника. На думку екологів, суцільна вирубка лісу є однією з основних причин паводків і підтоплень населених пунктів, а також підсилює процес зміни клімату.


Опубліковано 01.08.2018
Далі... · 239 переглядів | для друку


15 травня 2018 року в Кам’янському (Дніпродзержинську) відбулося засідання спеціальної комісії з екологічних питань міського рівня. В ході засідання були розглянуті скарги городян щодо викидів ДМК і результати контрольних вимірювань повітря, виконані міським відділенням лабораторних досліджень Держсанепідслужби України. Крім того, було заслухано пояснення від представників ДМК щодо результатів заходів щодо зниження промислових викидів в атмосферу. На думку екологічної організації «Голос Природи», керівництво ДМК не сприймає власні промислові викиди в атмосферу, як актуальну проблему для жителів Кам’янського.


Опубліковано 22.05.2018
Далі... · 390 переглядів | для друку


«12»