Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2016

Екологічна організація «Голос Природи» просить керівництво Дніпропетровської області та міста Дніпродзержинськ взяти під контроль стан води в лівобережному дренажному каналі. Наприкінці червня місцеві жителі та дачники виявили в дренажному каналі масовий мор риби, а також зміну кольору і запаху води. Серед населення є перші постраждалі. Організація «Голос Природи» рекомендує всім, чиє самопочуття після купання в дренажному каналі погіршилось, звернутися до інфекційного відділення.


Опубліковано 11.07.2016
Далі... · 399 переглядів | для друку


Незважаючи на припис керівництва міста Дніпродзержинськ про заборону ведення робіт з «омолодження» дерев на лівому березі, ТОВ «Дніпробудбізнес» продовжує знищувати зелені насадження. Організація «Голос Природи» просить жителів за всіма фактами незаконної обрізки дерев звертатися в міське відділення поліції (телефон 102) або на гарячу лінію 0 800 500 202.


Опубліковано 18.06.2016
Далі... · 422 переглядів | для друку


Шановні мешканці Дніпродзержинська, давайте зупинимо непрофесійну обрізку зелених насаджень і врятуємо дерева нашого міста від повного знищення!

Екологічна організація «Голос Природи» звернулася до мера і депутатів міської ради з проханням негайно зупинити обрізку дерев і провести спеціальну робочу нараду для прийняття заходів з порятунку і охорони зелених насаджень (копія звернення додається).


Опубліковано 03.06.2016
Далі... · 449 переглядів | для друку


Природоохоронні організації Дніпропетровської області стурбовані низькими темпами створення національного природного парку «Орільський» (далі НПП «Орільський»). У 2015 році на розробку проекту природного парку з державного бюджету було виділено 2,44 млн. грн., однак перевірити результати виконаної роботи поки не представляється можливим. Причиною стурбованості громадськості є не тільки відсутність інформації в загальнодоступних ресурсах, а також інтенсивне будівництво в самому «серці» природного парку великої звіроферми з вирощування норки.


Опубліковано 20.05.2016
Далі... · 465 переглядів | для друку


15 травня 2016 року в Дніпродзержинську пройшла шквальна злива з градом. Міські вулиці перетворилися на річки, а транспорт – на кораблі. На думку екологічної організації «Голос Природи», місцева влада повинна вживати кардинальних заходів для адаптації міських зливових систем до зміни кліматичних умов.


Опубліковано 19.05.2016
Далі... · 409 переглядів | для друку


Напередодні міжнародної акції «День Землі» (22 квітня) в Україні пройшла кампанія «Зробимо Україну чистою!». З 2012 року організація «Голос Природи» брала участь в цій кампанії, але, врешті решт, з принципових міркувань була змушена відмовитись від співпраці. На думку екологічної організації «Голос Природи», кампанія «Зробимо Україну чистою!» втратила екологічний сенс і перетворилась на рекламну акцію для комерційних структур.


Опубліковано 04.05.2016
Далі... · 413 переглядів | для друку


З 18 по 24 квітня 2016 року в Дніпродзержинську пройшли заходи, присвячені міжнародній акції «День Землі». Протягом тижня в місті були проведені різноманітні акції: прибирання сміття, висадка дерев, тематичні інформаційні заходи. Фінальною подією стало проведення екологічного фестивалю «Тиждень довкілля» в центральному міському парку. Організація «Голос Природи» в рамках екологічного фестивалю організувала інформаційний пункт і запропонувала дітям заняття з малювання.


Опубліковано 30.04.2016
Далі... · 448 переглядів | для друку