Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

 

Facebook

ВКонтакте
 

Рекомендуємо відео

Команда Театру Тіней Fireflies представляє постановку про важливість охорони навколишнього середовища

 

RU  EN
Події
Архів - 2016

З 19 по 23 вересня у Кам’янському (Дніпродзержинську) пройдуть «Дні сталої енергії», під час яких будуть організовані заходи, присвячені охороні навколишнього середовища і бережливого ставлення до енергоресурсів. «Дні сталої енергії» проходять у рамках реалізації Європейської ініціативи «Угода мерів». Ще в лютому 2015 року місто Кам’янське приєдналося до угоди і взяло на себе  зобов’язання в галузі енергоефективності та відновлюваної енергетики.


Опубліковано 22.09.2016
Далі... · 227 переглядів | для друку


Екологічна організація «Голос Природи» завершила роботу над створенням плану заходів з адаптації громади міста Кам’янське до наслідків зміни клімату. Передбачені планом заходи спрямовані в першу чергу на запобігання локальному підтопленню територій, зниження теплового стресу та захист зелених насаджень міста. Кам’янське – однез перших міст України, в якому розроблено план заходів з адаптації до зміни клімату.


Опубліковано 29.08.2016
Далі... · 320 переглядів | для друку


ДГЕО «Голос Природи» продовжує конкурс відбору локацій для реалізації практичних проектів зі створення, реконструкції або ремонту систем відводу зливових стоків на території міста Кам’янське до 31 серпня 2016 року.


Опубліковано 19.08.2016
Далі... · 251 переглядів | для друку


19 липня 2016 року відбулась позачергова робоча нарада з обговорення забруднення дренажного каналу за участю представників контролюючих органів Петриківського району. На думку екологічної організації «Голос Природи», відповідальні служби і чиновники нездатні адекватно проаналізувати причини забруднення дренажного каналу, організувати залучення до відповідальності злісних порушників


Опубліковано 10.08.2016
Далі... · 410 переглядів | для друку


Десятки років борються з наступаючим на їх домівки болотом жителі підтоплених територій в районі вулиць Широка, Булавіна, Маршева. «А куди нам подітися? Тут наш дім!» – кажуть люди.

 

Вода тут всюди. Покриті маслянистою плівкою трясовини на місці городів, непрохідні зарості очерету у дворах і навколо, стояча вода в підвалах...


Опубліковано 10.08.2016
Далі... · 236 переглядів | для друку


 

Громадська екологічна організація «Голос Природи» оголошує конкурс відбору локацій для реалізації практичних проектів зі створення, реконструкції або ремонту систем відводу зливових стоків на території міста Кам’янське.
В 2016 році за ініціативою організації «Голос Природи» в місті Кам’янське (тоді ще Дніпродзержинськ) було проведено оцінку вразливості міста до зміни кліматичних умов та розроблено план заходів з адаптації Кам’янського до негативних наслідків зміни клімату.


Опубліковано 08.08.2016
Далі... · 332 переглядів | для друку


Завдяки зусиллям активних городян і активістів «Голос Природи» в Дніпродзержинську тимчасово зупинена непрофесійна обрізка дерев. Між громадськістю та місцевою владою досягнута домовленість в найближчому майбутньому обговорити долю зелених насаджень за круглим столом.


Опубліковано 13.07.2016
Далі... · 255 переглядів | для друку