Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2015

Екологічна організація «Голос Природи» звернулася до нового керівництва Дніпропетровської області з пропозицією повторно розглянути доцільність будівництва великої ферми з вирощування норки в селі Шульгівка. На думку «Голос Природи», підставою для повторного розгляду питання є факти, які свідчать про неприпустимість створення об’єкта підвищеної небезпеки поблизу села Шульгівка і безпосередньо на території майбутнього Національного природного парку «Орільський».


Опубліковано 19.05.2015
Далі... · 823 переглядів | для друку


27 квітня організація «Голос Природи» прийняла в Дніпродзержинську всеукраїнський інформаційний тур «Енергонезалежність – наша спільна справа!», який проводився для того, щоб привернути увагу широкої аудиторії до проблеми нераціонального поводження з енергоресурсами та екологічних наслідків використання традиційних джерел енергії (нафти, газу, вугілля). Тур «Енергонезалежність – наша спільна справа!» пройшов наступними містами: Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Житомир, Київ, Полтава, Дніпродзержинськ, Кременчук, Черкаси.


Опубліковано 14.05.2015
Далі... · 613 переглядів | для друку


9 квітня в Дніпродзержинську відбувся конкурс шкільних кліматичних бригад, під час якого були підведені підсумки інформаційної роботи серед учнів середніх та молодших класів. Читання лекцій про зміну клімату та необхідність адаптації було розпочато активістами організації «Голос Природи», після чого естафета просвітницької діяльності була передана старшокласникам, які продовжили цю роботу в середніх та молодших класах. За результатами проведеної інформаційної роботи були відібрані й нагороджені кращі кліматичні бригади.


Опубліковано 20.04.2015
Далі... · 627 переглядів | для друку


28 березня в Дніпродзержинську пройшла акція «Година Землі». В ході проведення акції організація «Голос Природи» ініціювала проведення опитування городян щодо необхідності виконання в Дніпродзержинську заходів з адаптації міста до нових кліматичних умов. Процес анкетування триває, бажаючі висловити свою думку щодо необхідності адаптації можуть зробити це в ресторанах «Піца Челентано», арт-пабі «BREZHNEFF», клубі «ART HOUSE».

 

Акція «Година Землі» зародилася в 2007 році в Австралії ...


Опубліковано 03.04.2015
Далі... · 646 переглядів | для друку


Громадські природоохоронні організації, керівники навчальних закладів та заповідників, відомі вчені, студенти біологічних факультетів продовжують звертатися до керівництва Дніпропетровської області з вимогою захистити національний природний парк «Орільський». На сьогоднішній день до голови обласної державної адміністрації Ігоря Коломойського звернулись:


Опубліковано 18.03.2015
Далі... · 953 переглядів | для друку


6–7 березня в Києві пройшла стратегічна зустріч еко-активістів, під час якої обговорювались екологічні та соціальні проблеми, пов’язані з діяльністю великих птахофабрик, свиноферм і звіроферм. Зустріч активістів відбулася з ініціативи та за фінансової підтримки Національного екологічного центру України.

 

 


Опубліковано 13.03.2015
Далі... · 786 переглядів | для друку


В навчальних закладах Дніпродзержинська за ініціативою екологічної організації «Голос Природи» розпочалась нова хвиля інформаційної роботи, спрямованої на ознайомлення школярів з причинами та наслідками зміни клімату, а також з особливостями адаптації до кліматичних змін у містах. Інформаційні заходи проводяться в рамках спеціально розробленої програми співпраці ДГЕО «Голос Природи» з Управлінням освіти і науки Дніпродзержинської міської ради.


Опубліковано 04.03.2015
Далі... · 623 переглядів | для друку