Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2015

З 3 по 6 грудня 2015 року активісти «Голос Природи» взяли участь у тренінгу для організацій, які намагаються ініціювати та підтримувати виконання енергозберігаючих заходів у своїх населених пунктах. Тренінг «Моніторинг політики та державного бюджету» проводився громадською організацією «Екоклуб» (м. Рівне) в рамках партнерського співробітництва за проектом CLEEN («Енергоефективність: створення коаліцій на місцях»).


Опубліковано 18.12.2015
Далі... · 789 переглядів | для друку


Актуальність проблеми неефективного використання енергоресурсів в Україні зростає щодня. Це обумовлено факторами політичного, економічного та екологічного характеру. Водночас, незважаючи на зміни в державній політиці і наявність інструментів міжнародного співробітництва, на місцевому рівні результатів підвищення енергоефективності поки не видно. На думку екологічної організації «Голос Природи», однією з причин відсутності результатів є формалізм роботи органів місцевого самоврядування.


Опубліковано 17.12.2015
Далі... · 741 переглядів | для друку


 

Триває другий тиждень кліматичних переговорів ООН в Парижі, головною метою яких є підписання нової глобальної угоди з питань зміни клімату. 5 грудня 2015 року учасниками конференції було погоджено черговий варіант проекту цього документу. В останній редакції проекту кліматичної угоди залишається досить багато «опцій», тобто позицій, в формулюванні яких подано декілька варіантів.


Опубліковано 09.12.2015
Далі... · 638 переглядів | для друку


2 грудня активісти молодіжних організацій провели яскраву символічну акцію на підтримку Форуму Найбільш Вразливих Країн (ClimateVulnerableForum) на кліматичному саміті ООН в Парижі. Молоді лідери з країн, які найбільше потерпають від негативних наслідків зміни клімату, звернулись до  делегатів саміту, вимагаючи встановлення амбітної довгострокової мети в Паризькій угоді.


Опубліковано 04.12.2015
Далі... · 659 переглядів | для друку


29 листопада 2015р. у Києві напередодні кліматичного саміту ООН (Париж, Франція)   активісти українських громадських організацій вийшли на марш з вимогами перегляду кліматоохоронної політики в Україні. 30 листопада в Парижі розпочалися міжнародні переговори, присвячені глобальній екологічній проблемі – зміні клімату. Очікується, що результатом паризьких переговорів стане укладення лідерами країн нової кліматичної угоди, яка допоможе запобігти кліматичній катастрофі і утримати глобальне потепління в межах 2°С.


Опубліковано 02.12.2015
Далі... · 613 переглядів | для друку


30 листопада в Парижі розпочала роботу 21-а Конференція сторін Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату. Протягом 2-х тижнів офіційні делегації, що представляють 198 країн світу, візьмуть участь в обговоренні та доопрацюванні тексту нової кліматичної угоди, яка має замінити Кіотський протокол і стати одним з факторів, що визначають майбутнє клімату нашої планети і долю найвразливіших країн.


Опубліковано 02.12.2015
Далі... · 639 переглядів | для друку


28-29 листопада в багатьох містах світу пройде Глобальний кліматичний марш, основна мета якого – привернути увагу світової громадськості до кліматичних переговорів у Парижі (COP 21). Очікується, що результатом паризьких переговорів стане укладення лідерами країн нової кліматичної угоди, яка допоможе запобігти кліматичній катастрофі й утримати глобальне потепління в межах 2°С.


Опубліковано 24.11.2015
Далі... · 594 переглядів | для друку