Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2015

З 3 по 6 грудня 2015 року активісти «Голос Природи» взяли участь у тренінгу для організацій, які намагаються ініціювати та підтримувати виконання енергозберігаючих заходів у своїх населених пунктах. Тренінг «Моніторинг політики та державного бюджету» проводився громадською організацією «Екоклуб» (м. Рівне) в рамках партнерського співробітництва за проектом CLEEN («Енергоефективність: створення коаліцій на місцях»).


Опубліковано 18.12.2015
Далі... · 887 переглядів | для друку


Актуальність проблеми неефективного використання енергоресурсів в Україні зростає щодня. Це обумовлено факторами політичного, економічного та екологічного характеру. Водночас, незважаючи на зміни в державній політиці і наявність інструментів міжнародного співробітництва, на місцевому рівні результатів підвищення енергоефективності поки не видно. На думку екологічної організації «Голос Природи», однією з причин відсутності результатів є формалізм роботи органів місцевого самоврядування.


Опубліковано 17.12.2015
Далі... · 858 переглядів | для друку


 

Триває другий тиждень кліматичних переговорів ООН в Парижі, головною метою яких є підписання нової глобальної угоди з питань зміни клімату. 5 грудня 2015 року учасниками конференції було погоджено черговий варіант проекту цього документу. В останній редакції проекту кліматичної угоди залишається досить багато «опцій», тобто позицій, в формулюванні яких подано декілька варіантів.


Опубліковано 09.12.2015
Далі... · 740 переглядів | для друку


2 грудня активісти молодіжних організацій провели яскраву символічну акцію на підтримку Форуму Найбільш Вразливих Країн (ClimateVulnerableForum) на кліматичному саміті ООН в Парижі. Молоді лідери з країн, які найбільше потерпають від негативних наслідків зміни клімату, звернулись до  делегатів саміту, вимагаючи встановлення амбітної довгострокової мети в Паризькій угоді.


Опубліковано 04.12.2015
Далі... · 779 переглядів | для друку


29 листопада 2015р. у Києві напередодні кліматичного саміту ООН (Париж, Франція)   активісти українських громадських організацій вийшли на марш з вимогами перегляду кліматоохоронної політики в Україні. 30 листопада в Парижі розпочалися міжнародні переговори, присвячені глобальній екологічній проблемі – зміні клімату. Очікується, що результатом паризьких переговорів стане укладення лідерами країн нової кліматичної угоди, яка допоможе запобігти кліматичній катастрофі і утримати глобальне потепління в межах 2°С.


Опубліковано 02.12.2015
Далі... · 738 переглядів | для друку


30 листопада в Парижі розпочала роботу 21-а Конференція сторін Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату. Протягом 2-х тижнів офіційні делегації, що представляють 198 країн світу, візьмуть участь в обговоренні та доопрацюванні тексту нової кліматичної угоди, яка має замінити Кіотський протокол і стати одним з факторів, що визначають майбутнє клімату нашої планети і долю найвразливіших країн.


Опубліковано 02.12.2015
Далі... · 763 переглядів | для друку


28-29 листопада в багатьох містах світу пройде Глобальний кліматичний марш, основна мета якого – привернути увагу світової громадськості до кліматичних переговорів у Парижі (COP 21). Очікується, що результатом паризьких переговорів стане укладення лідерами країн нової кліматичної угоди, яка допоможе запобігти кліматичній катастрофі й утримати глобальне потепління в межах 2°С.


Опубліковано 24.11.2015
Далі... · 699 переглядів | для друку