Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2014

Жителі Шульгівки, втративши надію на те, що органи державної влади та місцевого самоврядування зупинять незаконне будівництво великої промислової тваринницької ферми, готуються самостійно відстоювати своє право на життя в безпечному навколишньому середовищі. Користуючись тим, що увага громадськості прикута до трагічних подій на сході України, великий бізнес оперативно намагається просувати проекти з розвитку крупного тваринництва.


Опубліковано 05.08.2014
Далі... · 803 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську громадська екологічна організація «Голос Природи» почала збір інформації про те, яким чином звичайні громадяни можуть спільно з державними органами охороняти рибні запаси. Цей рік відзначений сплеском браконьєрства в Дніпродзержинську, про що неодноразово публічно заявляли громадські активісти та навіть політики. Так, ще в січні, з ініціативи народного депутата України Костянтина Гузенко, пройшла робоча нарада, присвячена сплеску браконьєрства на Дніпрі.


Опубліковано 30.07.2014
Далі... · 564 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську, 28 червня 2014 року, організація «Голос Природи» провела акцію з ліквідації браконьєрської риболовної сітки на Дніпровському водосховищі. Причиною проведення акції стала нездатність рибінспекції самостійно прибрати сіть, яка була виявлена активістами «Голос Природи» ще в травні поточного року, в період дії заборони на вилов риби.


Опубліковано 02.07.2014
Далі... · 593 переглядів | для друку


З 23 травня у Дніпродзержинську, в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості ім. О. Кошового (пл. Дзержинського, 1А), відкрито тематичну виставку творчих робіт школярів «Зміни себе, а не клімат!».


Опубліковано 16.06.2014
Далі... · 1805 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську 6 травня 2014 року, з ініціативи організації «Голос Природи», пройшла акція «ЧИСТИЙ СЛІД», в ході якої було організовано прибирання сміття на Воронячому півострові Блакитного озера. Акція «ЧИСТИЙ СЛІД» пройшла за підтримки управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради. В акції взяли активну участь учні лівобережних шкіл № 29, 39 і 44. «Голос Природи» висловлює особливу подяку Руслану Наконечному (тренер Дніпродзержинської федерації кіокушин-кан карате) за допомогу в доставці журналістів до місця проведення акції, а також підводникові-любителю Артему Данику, за збирання сміття на дні озера поряд з пляжними ділянками.


Опубліковано 15.05.2014
Далі... · 675 переглядів | для друку


Організація «Голос Природи» письмово звернулася до Міністерства екології та природних ресурсів України з пропозицією провести робоче засідання з метою обговорення проблем, пов’язаних з розвитком великого промислового тваринництва. На думку «Голос Природи», державна політика у сфері тваринництва призвела до серйозних соціальних і екологічних наслідків: забруднення повітря, відкритих водойм, ґрунту та ґрунтових вод; руйнування доріг і житлових будинків в населених пунктах; зростання захворюваності серед місцевих жителів і домашніх тварин; захопленню пайових ділянок і громадських земель. «Голос Природи» вважає, що Міністерство екології та природних ресурсів має взяти на себе роль координатора процесу з перегляду державної політики у сфері тваринництва.


Опубліковано 05.05.2014
Далі... · 606 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську жителів лівобережжя (100 тисяч населення) позбавили можливості робити рентгенівські знімки і проходити флюорографію в місцевій поліклініці. На даний момент місцеві лікарі пропонують людям звертатися в поліклініку № 8, яка знаходиться в іншому кінці міста. Закриття рентгенівського кабінету лікарі пояснюють відсутністю грошей у бюджеті для придбання нового обладнання. Згідно з інформацією екологічної організації «Голос Природи», в Дніпродзержинську ще три роки тому, в рамках виконання програми виходу міста з екологічної кризи, у всіх поліклініках повинні були замінити старі рентгенівські апарати новим цифровим обладнанням.


Опубліковано 25.04.2014
Далі... · 554 переглядів | для друку