Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2014

Жителі Шульгівки, втративши надію на те, що органи державної влади та місцевого самоврядування зупинять незаконне будівництво великої промислової тваринницької ферми, готуються самостійно відстоювати своє право на життя в безпечному навколишньому середовищі. Користуючись тим, що увага громадськості прикута до трагічних подій на сході України, великий бізнес оперативно намагається просувати проекти з розвитку крупного тваринництва.


Опубліковано 05.08.2014
Далі... · 794 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську громадська екологічна організація «Голос Природи» почала збір інформації про те, яким чином звичайні громадяни можуть спільно з державними органами охороняти рибні запаси. Цей рік відзначений сплеском браконьєрства в Дніпродзержинську, про що неодноразово публічно заявляли громадські активісти та навіть політики. Так, ще в січні, з ініціативи народного депутата України Костянтина Гузенко, пройшла робоча нарада, присвячена сплеску браконьєрства на Дніпрі.


Опубліковано 30.07.2014
Далі... · 559 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську, 28 червня 2014 року, організація «Голос Природи» провела акцію з ліквідації браконьєрської риболовної сітки на Дніпровському водосховищі. Причиною проведення акції стала нездатність рибінспекції самостійно прибрати сіть, яка була виявлена активістами «Голос Природи» ще в травні поточного року, в період дії заборони на вилов риби.


Опубліковано 02.07.2014
Далі... · 583 переглядів | для друку


З 23 травня у Дніпродзержинську, в Центрі позашкільної роботи та дитячої творчості ім. О. Кошового (пл. Дзержинського, 1А), відкрито тематичну виставку творчих робіт школярів «Зміни себе, а не клімат!».


Опубліковано 16.06.2014
Далі... · 1768 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську 6 травня 2014 року, з ініціативи організації «Голос Природи», пройшла акція «ЧИСТИЙ СЛІД», в ході якої було організовано прибирання сміття на Воронячому півострові Блакитного озера. Акція «ЧИСТИЙ СЛІД» пройшла за підтримки управління освіти і науки Дніпродзержинської міської ради. В акції взяли активну участь учні лівобережних шкіл № 29, 39 і 44. «Голос Природи» висловлює особливу подяку Руслану Наконечному (тренер Дніпродзержинської федерації кіокушин-кан карате) за допомогу в доставці журналістів до місця проведення акції, а також підводникові-любителю Артему Данику, за збирання сміття на дні озера поряд з пляжними ділянками.


Опубліковано 15.05.2014
Далі... · 663 переглядів | для друку


Організація «Голос Природи» письмово звернулася до Міністерства екології та природних ресурсів України з пропозицією провести робоче засідання з метою обговорення проблем, пов’язаних з розвитком великого промислового тваринництва. На думку «Голос Природи», державна політика у сфері тваринництва призвела до серйозних соціальних і екологічних наслідків: забруднення повітря, відкритих водойм, ґрунту та ґрунтових вод; руйнування доріг і житлових будинків в населених пунктах; зростання захворюваності серед місцевих жителів і домашніх тварин; захопленню пайових ділянок і громадських земель. «Голос Природи» вважає, що Міністерство екології та природних ресурсів має взяти на себе роль координатора процесу з перегляду державної політики у сфері тваринництва.


Опубліковано 05.05.2014
Далі... · 599 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську жителів лівобережжя (100 тисяч населення) позбавили можливості робити рентгенівські знімки і проходити флюорографію в місцевій поліклініці. На даний момент місцеві лікарі пропонують людям звертатися в поліклініку № 8, яка знаходиться в іншому кінці міста. Закриття рентгенівського кабінету лікарі пояснюють відсутністю грошей у бюджеті для придбання нового обладнання. Згідно з інформацією екологічної організації «Голос Природи», в Дніпродзержинську ще три роки тому, в рамках виконання програми виходу міста з екологічної кризи, у всіх поліклініках повинні були замінити старі рентгенівські апарати новим цифровим обладнанням.


Опубліковано 25.04.2014
Далі... · 548 переглядів | для друку