Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2013

Акція «ЧИСТИЙ СЛІД» 1 червня 2013 року / Фото: "Голос Природи"У Дніпродзержинську, в суботу 1 червня 2013 року, з ініціативи громадської екологічної організація «Голос Природи» пройшла акція «ЧИСТИЙ СЛІД». В ході акції добровольці прибрали сміття на півострові "Вороній» (Блакитне озеро) і острові «Зелений» (р. Дніпро). Ідея акції полягає в тому, щоб привернути увагу громадян та органів влади до екологічного стану природних об'єктів, популярних серед населення і розташованих за межами населених пунктів. В акції «ЧИСТИЙ СЛІД» взяли участь активісти «Голос Природи», молоді співробітники ДМКД, учні ДВПУ № 22, представники громадської організації «Дніпродзержинська федерація кіокушин-кан карате» та всеукраїнського об'єднання «Свобода». Всього в акції взяли участь близько 60 добровольців. Все зібране сміття було організовано вивезено для подальшої переробки та утилізації. Акція «ЧИСТИЙ СЛІД» пройшла за рахунок коштів організації «Голос Природи», а також за фінансової підтримки підприємців Боговика С.Л. і Пархомчука В.А. Всі учасники акції «ЧИСТИЙ СЛІД» отримали музичний подарунок - право безкоштовного входу на вечірній концерт групи «BLUES BANDITOS» / Дніпропетровськ, який проходив в арт-клубі «БЕЗ БАЯНА».


Опубліковано 04.06.2013
Далі... · 749 переглядів | для друку


Акція «Година Землі» в ДніпродзержинськуВ суботу 23 березня 2013 року, в знак солідарності з кліматоохоронним рухом, Дніпродзержинськ приєднався до міжнародної акції «Година Землі». Перша акція «Година Землі» відбулася ще в 2007 році в Австралії за ініціативою міжнародної організації «Всесвітній фонд дикої природи» (WWF). Вже через рік ця акція стала найважливішою міжнародною екологічною подією. Сьогодні в акції «Година Землі» беруть участь мільйони людей і тисячі міст. З ініціативи організації «Голос Природи», Дніпродзержинськ бере участь в акції «Година Землі» з 2010 року.


Опубліковано 30.03.2013
Далі... · 754 переглядів | для друку


У 2013 році, Європейським парламентом буде надана Росії, Україні та іншим країнам східної Європи фінансова допомога в розмірі 7 млн ​​євро для удосконалення національного законодавства у сфері зміни клімату. На думку екологічної організації «Голос Природи», в Україні, міжнародна допомога в черговий раз буде безрезультатно «з'їдена» високопоставленими чиновниками.


Опубліковано 20.02.2013
Далі... · 809 переглядів | для друку


«12»