Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2013

Анкетування населення. Фото: "Голос природи"Організація « Голос Природи» продовжує анкетувати громадян та вивчати думку людей щодо впливу тваринницьких ферм на стан навколишнього середовища. Ця діяльність ведеться в рамках кампанії «Зробимо крок назустріч сталому тваринництву » , яку довелося активізувати через скарги населення на нестерпний запах, що виходить від птахофабрик і свиноферм. Тваринництво в Україні в найближчі роки буде динамічно розвиватися і нарощувати виробництво, що може посилити вже наявні екологічні та соціальні проблеми. Зокрема, в жовтні поточного року рада директорів ЄБРР ухвалив рішення надати кредит у розмірі 55 млн. доларів одному з найбільших українських виробників курятини холдингу «Миронівський хлібопродукт».


Опубліковано 06.12.2013
Далі... · 1036 переглядів | для друку


 

У Дніпропетровську з 21 по 27 жовтня в рамках всеукраїнського проекту молодих волонтерів та активістів, а також всесвітнього руху 350.org пройшла інформаційна акція «ТИЖДЕНЬ КЛІМАТУ».


Опубліковано 06.11.2013
Далі... · 1113 переглядів | для друку


Екологічна організація «Голос Природи» пропонує громадянам розповісти правду про діяльність птахофабрик і свиноферм в Дніпропетровській області. На даний момент організація «Голос Природи» активізує кампанію «Зробимо крок назустріч сталому тваринництву», в рамках якої еко-активісти будуть вивчати думку громадян про роботу підприємств тваринницької сфери, розповсюджувати літературу стосовно принципів сталого сільського господарства, звертати увагу органів влади на екологічні та соціальні наслідки тваринництва.

 


Опубліковано 24.10.2013
Далі... · 1133 переглядів | для друку


Фото: редакція газети «Событие» / Зливові дощі у Дніпродзержинську, липень 2013 року.В останні роки, практично після кожного дощу, місто Дніпродзержинськ нагадує «романтичну Венецію». На думку екологічної організації «Голос Природи», найголовнішими причинами підтоплення Дніпродзержинська є: випадання надмірних опадів, зменшення площі відкритих ґрунтових ділянок, несправний стан зливової системи.

 

 

 


Опубліковано 24.09.2013
Далі... · 1025 переглядів | для друку


Депутати і чиновники підтримали ініціативу організації «Голос Природи» детально обговорити екологічні проблеми «Блакитного озера» за круглим столом. Координація цього заходу доручена департаменту екології при держадміністрації Дніпропетровської області. Для того щоб дискусія мала практичний результат, пропонується провести зустріч у форматі робочого засідання. Основними питаннями, з яких планується прийняти конкретні рішення, будуть: відновлення дренажного каналу «Проріз», погодження паспорту та проекту водоохоронної зони «Блакитного озера», підвищення ефективності контролю над дотриманням природоохоронного законодавства.


Опубліковано 02.09.2013
Далі... · 1105 переглядів | для друку


Фото: редакція газети «Событие» / Зливові дощі у Дніпродзержинську, липень 2013 року.Зливові дощі, урагани і смерчі стають звичайними явищами для України. Вчені та фахівці, що входять в міжурядову групу експертів при ООН, авторитетно заявляють, що нестабільність погодних умов та збільшення кількості стихійних лих є наслідками зміни клімату. Стабілізувати цю ситуацію можна тільки через скорочення промислових викидів, зокрема, парникових газів (вуглекислий газ, метан, оксид азоту та інші).


Опубліковано 22.07.2013
Далі... · 1181 переглядів | для друку


Організація «Голос Природи» звернулася до керівництва Дніпропетровської області з ініціативою обговорити долю «Блакитного озера» за круглим столом. На сьогоднішній день чиновники не виконали свої обіцянки щодо озера: паспорт і водоохоронна зона не узгоджені, не відновлено дренажний канал «Проріз», практично не ведеться природоохоронний контроль. «Голос Природи» вважає, що доля «Блакитного озера» залежить від ефективності роботи державних органів, культури відпочинку населення та порядності підприємців. Дискусія у форматі круглого столу потрібна для того, щоб виробити спільну стратегію охорони і використання цього цінного водного об’єкта.


Опубліковано 20.07.2013
Далі... · 1435 переглядів | для друку


«12»