Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2012

16 жовтня 2012 в Дніпропетровську, біля будівлі держадміністрації Дніпропетровської області (Кірова, 1), з ініціативи екологічної організації «Голос Природи» пройшла акція «Дамо Блакитному озеру шанс вижити!». У ході акції активісти «Голос Природи» передали керівництву Дніпропетровської області звернення жителів Дніпродзержинська з вимогами активізувати роботу державних органів влади та місцевого самоврядування, спрямовану на охорону «Блакитного озера» та відновлення дренажного каналу «Проріз». Звернення до губернатора Дніпропетровської області підписало 825 чоловік.


Опубліковано 20.10.2012
Далі... · 1467 переглядів | для друку


8 вересня 2012, в Дніпродзержинську, з ініціативи екологічної організації «Голос Природи», стартувала акція зі збору підписів за порятунок «Блакитного озера» та відновлення дренажного каналу «Проріз». Причиною проведення акцій є невиконання державними та місцевими органами влади планових заходів, спрямованих на поліпшення екологічного стану «Блакитного озера» та дренажного каналу «Проріз».


Опубліковано 14.09.2012
Далі... · 1187 переглядів | для друку


6-7 липня 2012 року, в Києві пройшов міжнародний форум, на якому обговорювалися причини погіршення екологічного стану річки Дніпро. Організаторами Форуму була Всеукраїнська екологічна громадська організація «МАМА-86» за фінансової підтримки Європейської Економічної Комісії ООН, Глобального Водного Партнерства в Україну та Проекту ПРООН-ГЕФ по Дніпру. У роботі Дніпровського форуму взяли участь представники громадських організацій, державних служб і комерційних структур з України, Білорусії та Росії. Основним завданням форуму була розробка пропозицій по оздоровленню Дніпра. На думку екологів, керівництво трьох країн: України, Білорусь і Росія мають підписати тристоронню угоду, в рамках якого взяти зобов'язання щодо збереження річки Дніпро.

Опубліковано 15.08.2012
Далі... · 1248 переглядів | для друку


Дніпродзержинська громадська екологічна організація «Голос Природи» звернулася до голови державної адміністрації Дніпропетровської області з вимогами провести комплексну перевірку екологічного стану «Блакитного озера» і з’ясувати причини невиконання заходів з прочищення дренажного каналу «Проріз». Стан «Блакитного озера» і дренажного каналу «Проріз», що примикає до нього, з кожним роком погіршується...


Опубліковано 10.08.2012
Далі... · 1260 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську, в неділю 29 квітня, за ініціативою громадської екологічної організації «Голос Природи» пройшли акції з прибирання сміття на «Блакитному озері» та «Самишиній балці». Ці заходи проводилися в рамках загальнонаціональної кампанії «Зробимо Україну чистою!» з метою залучення уваги громадян і влади до проблеми зневажливого ставлення людей до лісів, річок та озер.


Опубліковано 01.05.2012
Далі... · 1761 переглядів | для друку


Активісти «Голос Природи» оглядають ліс. Фото: Е. Колішевський, О. Черніков / ДГЕО «Голос Природи».

В суботу, 30 березня 2012 року, представники екологічної прокуратури, екологічної інспекції та громадської організації «Голос Природи» провели огляд лівобережного лісу на предмет законності вирубки дерев державним лісовим господарством. У лютому поточного року, в організацію «Голос Природи» звернулися жителі Дніпродзержинська, стурбовані вирубкою соснових дерев у лісі поруч із житловими районами лівобережної частини міста. Реагуючи на звернення громадян, група активістів «Голос Природи» самостійно провела попередній огляд лісу. В результаті цієї громадської перевірки були виявлені факти, що свідчать про перевищення лісорубами своїх повноважень. Активісти «Голос Природи» виявили близько 200 зрубаних дерев різного діаметру (від 10 до 25 см).


Опубліковано 31.03.2012
Далі... · 1937 переглядів | для друку


«Несерйозне ставлення відповідальних чиновників до питань енергозбереження призвело до зриву навчального процесу в лютому поточного року», - вважає Євген Колішевський, виконавчий директор екологічної організації «Голос Природи». 30 січня 2012 розпорядженням керівництва Дніпропетровської області через сильний мороз прийнято рішення про закриття шкіл на карантин до потепління. Безпосередньо в Дніпропетровську були закриті практично всі школи, в інших містах області школи закриті частково. Незважаючи на вимогу обласного керівництва, деякі директори навчальних закладів відмовилися переривати педагогічний процес.

Стан магістралей централізованого опалення в місті Дніпродзержинськ / ДГЕО "Голос Природи"


Опубліковано 30.01.2012
Далі... · 1353 переглядів | для друку


«12»