Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2011

З 6 по 17 червня 2011 року в Бонні (Німеччина) пройшли чергові міжнародні переговори ООН, пов'язані з проблемою зміни клімату. Найважливішим питанням цієї зустрічі залишається проблема, пов'язана з недостатніми зобов'язаннями зі зниження викидів парникових газів, які готові взяти країни-учасники Рамкової конвенції зі зміни клімату. Для попередження кліматичної катастрофи індустріально розвинені країни, у тому числі й Україна, повинні до 2050 року знизити викиди парникових газів на 80-95% - це означає, що уряди вже зараз повинні розробити і приступити до реалізаціі «низьковуглецевих» стратегій розвитку національних економік.


Опубліковано 27.06.2011
Далі... · 1518 переглядів | для друку


На поточний момент такі об'єкти як «База С» і дві секції хвостосховища «Сухачівське» перебувають у вкрай незадовільному стані. У травні поточного року колегія Рахункової палати України провела фінансовий аудит ефективності освоєння державних грошей для приведення в екологічно безпечний стан об'єктів колишнього уранового виробництва виробничого об'єднання «Придніпровський хімічний завод» (далі – ВО «ПХЗ») у Дніпродзержинську. На поточний момент такі об'єкти як «База С» і дві секції хвостосховища «Сухачівське» перебувають у вкрай незадовільному стані. На прикладі Дніпродзержинська видно, що в України немає наукового потенціалу і фінансових можливостей для того, щоб організувати безпечне зберігання відходів уранового виробництва, вести ефективний контроль дотримання санітарних норм та вимог природоохоронного законодавства.

Опубліковано 12.06.2011
Далі... · 1556 переглядів | для друку


23 квітня 2011 року, напередодні священного свята «Великдень», Дніпродзержинська громадська екологічна організація «Голос Природи» ініціювала акції з прибирання прибережних територій «Блакитного озера». Акції з прибирання сміття проводилися в рамках національної кампанії «Зробимо Україну чистою!», Спрямованої на очищення природних територій. Кампанія «Зробимо Україну чистою!» - Це частина міжнародної ініціативи "Let's do it world!", Яка народилася ще в 2008 році в Естонії. У цій невеликій прибалтійській країні організаторам акції "Let's do it 2008" вдалося залучити більше 50 000 добровольців, які разом зібрали більше 10 000 тонн сміття. На сьогоднішній день ініціатива "Let's do it world!" підтримана в Індії, Португалії, Румунії, Словенії, Латвії та Литві. Детальну інформацію про кампанію "Let's do it world!" Можна знайти на сайті http://letsdoit.org.ua/.


Опубліковано 25.04.2011
Далі... · 2649 переглядів | для друку


Активістів «Голос Природи» турбує погіршення екологічного стану «Блакитного озера» внаслідок масових порушень відповідальними чиновниками законодавства України, а також невиконання розпоряджень голови Дніпропетровської облдержадміністрації та Указів Президента України, що мають відношення до охорони даного водного об'єкту.


Опубліковано 08.02.2011
Далі... · 1483 переглядів | для друку