Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2010

Активісти громадських організацій в футболках, на яких зображені прапори різних держав,  засунули свої голови в пісок, з метою продемонструвати таким чином те, що урядові делегації «закривають свої очі» на проблему зміни клімату. Небажання брати рішучі зобов’язання по зменшенню викидів парникових газів екологи називають «струсевою політикою»З 29 листопада по 10 грудня поточного року, в мексиканському місті Канкут, проходить 16-та міжнародна конференція Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату. Перша кліматична конференція відбулася ще у 1992 році в Бразилії, в Ріо-де-Жанейро. У ході переговорів Україна в черговий раз отримала приз «Динозавр дня» за лобіювання перенесення невикористаних квот на термін дії нової угоди.


Опубліковано 13.12.2010
Далі... · 1458 переглядів | для друку


10 жовтня 2010 року по всьому світу відбулася акція «Global Work Party» (Всесвітній День практичних дій на захист клімату). Цей захід став самою масштабнішою практичною акцією в історії природоохоронного руху. До цієї ініціативи приєдналися 150 країн, в яких було проведено більше 2500 різноманітних акцій. В Україні акції на захист клімату проводяться за ініціативою громадських екологічних організацій, які разом намагаються переконати владу робить реальні практичні кроки для зменшення викидів в атмосферу парникових газів.


Опубліковано 14.10.2010
Далі... · 1701 переглядів | для друку


Активісти організації «Голос Природи» беруть грунт на вулиці Комінтерну для виконання аналізу. Фото: Е.Колішевський, О.КуліковЕкологічна організація «Голос Природи» виявила перевищення гранично допустимих концентрацій по цинку, марганцю й свинцю в Дніпродзержинську на території житлових будинків по вулиці Комінтерна. Протягом 2010 року жителів у районі стадіону «Перемога» тричі затоплювало каналізаційними стоками через аварійні прориви колектора місцевого водоканалу. Остання велика аварія була 27 вересня нинішнього року. Каналізаційні магістралі в цій частині міста прокладені вздовж вузеньких вулиць приватного сектора. У результаті аварій пішохідні доріжки, житлові будинки й городи постійно заливає смердючими стоками.


Опубліковано 09.10.2010
Далі... · 2353 переглядів | для друку


Для того, щоб оцінити стан озера, організація «Голос Природи» ініціювала проведення аналізу води на хімічний і бактеріологічний стан. Фото: О. Куліков, Е. Колішевський/ Голос ПриродиНа думку екологічної організації «Голос Природи», унікальний водний об'єкт «Блакитне озеро», розташований між містом Дніпродзержинськ і селом Елізаветовка, може бути заражений вірусом лептоспірозу.

 

Для того, щоб оцінити стан озера, організація «Голос Природи» ініціювала проведення аналізу води на хімічний і бактеріологічний стан. Для отримання об'єктивних результатів організація «Голос Природи» звернулася одночасно до двох організацій - Дніпродзержинської СЕС і лабораторії громадського руху «За право громадян на екологічну безпеку».


Опубліковано 02.09.2010
Далі... · 2393 переглядів | для друку


Огляд ділянки аварії каналізаційного колектора по   вул. Комінтерна/Дніпродзержинськ. Фото: Ю.Григоренко/ ДГЕО "Голос   Природи"31 травня в екологічну організацію «Голос Природи» подзвонили жителі з вулиці Комiнтерна і попросили взяти участь у відкритій зустрічі керівництва водоканалу з городянами. Люди були стурбовані збільшенням випадків прориву колектора на їх вулиці. Впродовж цього року їх будинки, городи і садові ділянки вже двічі заливало каналізаційними стоками. Остання аварія була особливо вражаючою - колектор несподівано прорвало вдень, прямо на очах у дітей.


Опубліковано 16.07.2010
Далі... · 1796 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську запланували в 2010 році прочистити дренажний канал «Прорізь». Відновлення дренажної системи було внесене в список першочергових заходів щодо виходу Дніпродзержинська з екологічної кризи. Не дивлячись на те, що прочищення дренажних каналів повинні були зробити в 2008-2009 роках, сьогодні ці роботи виконані тільки частково.

Бетонна труба від тепличного комплексу, з якої безупинно тече брудна вода. Фото: Є. Огреба/  Голос Природи. Сьогодні канал «Прорізь» практично повністю заріс очеретом, замулився і не виконує функцій по відведенню дренажних вод. Фото: Є. Огреба/  Голос Природи. Сьогодні канал «Прорізь» практично повністю заріс очеретом, замулився і не виконує функцій по відведенню дренажних вод. Фото: Є. Огреба/  Голос Природи. 


Опубліковано 18.05.2010
Далі... · 1794 переглядів | для друку


У Дніпропетровську, 22 квітня 2010 року, на міжнародний День Землі екологічна організація «Голос Природи» провела пікетування держадміністрації Дніпропетровської області. Ця акція проводилася з метою ініціювання проведення робочої наради для обговорення і вживання заходів, спрямованих на поліпшення екологічного стану Єлизаветівського озера (встити фото з акції).

  Акція "Вимагаємо забезпечити охорону Єлизаветівського озера". Фото: Ю.Григоренко/"Голос Природи"Акція "Вимагаємо забезпечити охорону Єлизаветівського озера". Фото: Ю.Григоренко/"Голос Природи"Акція  "Вимагаємо забезпечити охорону Єлизаветівського озера". Фото:  Ю.Григоренко/"Голос Природи"Акція  "Вимагаємо забезпечити охорону Єлизаветівського озера". Фото:  Ю.Григоренко/"Голос Природи"

 


Опубліковано 23.04.2010
Далі... · 1569 переглядів | для друку


«12»