Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2009

8 липня 2009 року, в Києві, Міністр екології Німеччини Зігмар Габрієль зустрівся з провідними українськими громадськими екологічними організаціями. Зустріч проводилася з метою інформування громадськості про плановану співпрацю між Німеччиною і Україною в області забезпечення безпеки Чорнобильської АЕС, створення нових національних парків, зниження викидів парникових газів за рахунок впровадження енергоефективних технологій і відновлювальної енергетики. Напередодні масштабної співпраці Зігмар Габрієль хотів почути оцінку незалежних громадських екологічних організацій стосовно діяльності українського уряду в області охорони навколишнього середовища, зміни клімату і ядерної безпеки.


Опубліковано 13.07.2009
Далі... · 1250 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську, 4 червня 2009 року, громадська екологічна організація "Голос Природи" виявила масовий мор риби на озері в районі Соцгорода, біля сільськогосподарського підприємства "Дзержинець". Невелике живописне озеро більше 30 років є улюбленим місцем відпочинку городян. Це водоймище є природним, воно підживляється за рахунок однієї з приток річки Суха Сура.


Опубліковано 11.06.2009
Далі... · 3009 переглядів | для друку


24 квітня 2009 року, з 9.30 до 15.00, за ініціативою екологічної організації "Голос Природи", Управління охорони навколишнього природного середовища виконавського комітету міськради провело акцію по прибиранню водоохороною зони Єлизаветівського озера. Цей захід проводився у рамках міжнародної акції "День Землі!" і всеукраїнської акції "День довкілля!".


Опубліковано 13.05.2009
Далі... · 1696 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську, з лютого по квітень 2009 року, пройшов фотоконкурс «Ми не хочемо оплачувати вашу халатність!». Фотоконкурс проводився з метою демонстрації наявності втрат тепла і води в системі централізованого опалення міста. Конкурс був організований за ініціативою екологічної організації «Голос Природи» і газети «Событие», при консультативній підтримці Дніпродзержинського відділення інспекції Держенергонагляду.


Опубліковано 13.05.2009
Далі... · 1292 переглядів | для друку


Екологічна організація "Голос Природи" закликає своїх прихильників і жителів Дніпродзержинська прийняти активну участь в міжнародній акції "Година Землі!", яка проводитиметься 28 березня з 20.30 до 21.30.


Опубліковано 31.03.2009
Далі... · 1189 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську екологічна організація «Голос Природи», спільно з газетою «Событие», проводить конкурс «Ми не хочемо оплачувати вашу халатність!» на краще фото, що відображає втрати води й енергії в системі централізованого опалювання. Мета фотоконкурсу – привернути увагу громадськості до небажання місцевої влади займатися проблемою втрати води й енергії в комунальному секторі.


Опубліковано 21.02.2009
Далі... · 1174 переглядів | для друку


19 грудня 2008 року в Міністерстві промислової політики України відбулася робоча нарада, на якій обговорювалася доцільність створення в Дніпродзержинську на базі підприємства ВАТ «ДніпроАзот» виробництва монометиланіліна (ММА). У цій робочій зустрічі взяли участь державні посадовці з Мінпромполітики, Мінпаливенерго, Мінекології, а також представники підприємства «ДніпроАзот», органів самоврядування і громадськості Дніпродзержинська.


Опубліковано 11.01.2009
Далі... · 1503 переглядів | для друку


«12»