Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2009

8 липня 2009 року, в Києві, Міністр екології Німеччини Зігмар Габрієль зустрівся з провідними українськими громадськими екологічними організаціями. Зустріч проводилася з метою інформування громадськості про плановану співпрацю між Німеччиною і Україною в області забезпечення безпеки Чорнобильської АЕС, створення нових національних парків, зниження викидів парникових газів за рахунок впровадження енергоефективних технологій і відновлювальної енергетики. Напередодні масштабної співпраці Зігмар Габрієль хотів почути оцінку незалежних громадських екологічних організацій стосовно діяльності українського уряду в області охорони навколишнього середовища, зміни клімату і ядерної безпеки.


Опубліковано 13.07.2009
Далі... · 1146 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську, 4 червня 2009 року, громадська екологічна організація "Голос Природи" виявила масовий мор риби на озері в районі Соцгорода, біля сільськогосподарського підприємства "Дзержинець". Невелике живописне озеро більше 30 років є улюбленим місцем відпочинку городян. Це водоймище є природним, воно підживляється за рахунок однієї з приток річки Суха Сура.


Опубліковано 11.06.2009
Далі... · 2864 переглядів | для друку


24 квітня 2009 року, з 9.30 до 15.00, за ініціативою екологічної організації "Голос Природи", Управління охорони навколишнього природного середовища виконавського комітету міськради провело акцію по прибиранню водоохороною зони Єлизаветівського озера. Цей захід проводився у рамках міжнародної акції "День Землі!" і всеукраїнської акції "День довкілля!".


Опубліковано 13.05.2009
Далі... · 1413 переглядів | для друку


В Дніпродзержинську, з лютого по квітень 2009 року, пройшов фотоконкурс «Ми не хочемо оплачувати вашу халатність!». Фотоконкурс проводився з метою демонстрації наявності втрат тепла і води в системі централізованого опалення міста. Конкурс був організований за ініціативою екологічної організації «Голос Природи» і газети «Событие», при консультативній підтримці Дніпродзержинського відділення інспекції Держенергонагляду.


Опубліковано 13.05.2009
Далі... · 1180 переглядів | для друку


Екологічна організація "Голос Природи" закликає своїх прихильників і жителів Дніпродзержинська прийняти активну участь в міжнародній акції "Година Землі!", яка проводитиметься 28 березня з 20.30 до 21.30.


Опубліковано 31.03.2009
Далі... · 1075 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську екологічна організація «Голос Природи», спільно з газетою «Событие», проводить конкурс «Ми не хочемо оплачувати вашу халатність!» на краще фото, що відображає втрати води й енергії в системі централізованого опалювання. Мета фотоконкурсу – привернути увагу громадськості до небажання місцевої влади займатися проблемою втрати води й енергії в комунальному секторі.


Опубліковано 21.02.2009
Далі... · 1062 переглядів | для друку


19 грудня 2008 року в Міністерстві промислової політики України відбулася робоча нарада, на якій обговорювалася доцільність створення в Дніпродзержинську на базі підприємства ВАТ «ДніпроАзот» виробництва монометиланіліна (ММА). У цій робочій зустрічі взяли участь державні посадовці з Мінпромполітики, Мінпаливенерго, Мінекології, а також представники підприємства «ДніпроАзот», органів самоврядування і громадськості Дніпродзержинська.


Опубліковано 11.01.2009
Далі... · 1370 переглядів | для друку


«12»