Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2009

На нейтральній смузі. Фото: Є.Колішевський/Голос Природи16 грудня, в 9.00 ранку, біля конференц-залу «Bella Center» зібралися тисячі активних екологів з метою виразити свою незадоволеність роботою урядових делегацій на конференції ООН. Результати переговорів практично вирішені наперед – учасники підпишуть декларативний протокол, який не має юридичного статусу. Делегати так і не змогли домовитися про зобов'язання по скороченню викидів парникових газів після 2012 року. Поліція Копенгагена розігнала демонстрантів, використовуючи сльозоточивий газ, палиці та собак.


Опубліковано 17.12.2009
Далі... · 1455 переглядів | для друку


Фото: Ольга ВеснянкаУкраїнські екологи та активісти взяли участь у Всесвітній кліматичній акції під час міжнародної конференції з питань зміни клімату у Копенгагені. У такій пішій ході-марші загалом взяли участь близько 100 тисяч осіб. Проявили цього суботнього дня 12 грудня 2009 року свою еко-солідарність не лише данці чи європейці, а гості Копенгагену чи учасники саміту з багатьох кран світу.


Опубліковано 14.12.2009
Далі... · 1553 переглядів | для друку


Україна гальмує переговори ООН з питання зміни клімату! Про це заявили представники Робочої Групи з питань зміни клімату під час прес-конференції, яка відбулася 20 листопада 2009 року в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» в місті Київ. Робоча Група з питань зміни клімату об'єднує більше 20 незалежних громадських екологічних організацій з різних регіонів України.


Опубліковано 27.11.2009
Далі... · 1522 переглядів | для друку


Тисячі українців звернулися до Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко з вимогою зменшити викиди парникових газів в атмосферу за рахунок підвищення енергоефективності в промисловому і комунальному секторі. Збір звернень громадян був організований екологічною організацією «Голос Природи» під час інформаційного туру «Клімат змінюється! Час діяти разом!».

Збір звернень громадян під час інформаційного туру «Клімат змінюється! Час діяти разом!».Фото: О.Куліков/"Голос Природи"Збір звернень громадян під час інформаційного туру «Клімат змінюється! Час діяти разом!».Фото: Ю.Григоренко/"Голос Природи"Збір звернень громадян під час інформаційного туру «Клімат змінюється! Час діяти разом!».Фото: О.Куліков/"Голос Природи"Збір звернень громадян під час інформаційного туру «Клімат змінюється! Час діяти разом!».Фото: Ю.Григоренко/"Голос Природи"


Опубліковано 18.11.2009
Далі... · 1705 переглядів | для друку


Музична екологічна акція "Діяти не чекати!" присвячена 10-ти річчу організації "Голос Природи". Фото: Ю.Григоренко20 вересня 2009 року в Дніпродзержинську пройшла музична акція «Діяти! Не чекати!», яка проводилася екологічною організацією «Голос Природи» на честь свого 10-тилітнього ювілею. В ході акції активісти «Голос Природи» інформували людей про результати своєї діяльності і роз'яснювали важливість підтримки громадянами громадського екологічного руху.


Опубліковано 21.09.2009
Далі... · 1989 переглядів | для друку


11 серпня 2009 року представники громадських організацій «Голос Природи» і «Дніпродзержинська Правозахисна Спілка» провели обстеження стану захоронень відходів уранового виробництва, розташованих в Дніпропетровському районі Дніпропетровської області. Напередодні виїзного засідання Міжвідомчої комісії, яке відбудеться у вересні поточного року в Дніпродзержинську і буде присвячено підведенню підсумків виконання державної програми по приведенню об'єктів уранового виробництва в екологічно безпечний стан, представники громадськості вирішили самостійно оглянути окремі об'єкти та оцінити ефективність виконання програми.


Опубліковано 26.08.2009
Далі... · 2365 переглядів | для друку


23 липня 2009 року активісти громадської екологічної організації «Голос Природи» провели рейд по обстеженню Єлизаветівського озера на предмет дотримання природоохоронного законодавства і санітарних норм підприємцями, які ведуть свою комерційну діяльність на території цього водного об’єкту.


Опубліковано 04.08.2009
Далі... · 2527 переглядів | для друку


«12»