Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2008

З 1 по 12 грудня в місті Познань (Польща) проходить черговий раунд переговорів представників країн-членів ООН по проблемі зміни клімату. Головною метою переговорів в Познані є обговорення чернетки договору по зниженню викидів парникових газів, який набуде чинності після терміну дії Кіотського протоколу.


Опубліковано 10.12.2008
Далі... · 2356 переглядів | для друку


Київ, 28.11. 2008 - З квітами та живим оркестром активісти громадських екологічних організацій провели офіційну делегацію України на міжнародні переговори зі зміни клімату. Вони вбачають в представниках Уряду рятівників, від яких залежить майбутнє планети Земля.


Опубліковано 28.11.2008
Далі... · 1656 переглядів | для друку


"Клімат змінюється! Час діяти разом!" - під таким закликом з 20 по 25 листопада в Україні пройшов інформаційний тур Всесвітнього фонду природи (WWF) при активній підтримці українських громадських екологічних організацій "Голос Природи" (Дніпродзержинськ), "Екоклуб" (Рівне) і "Екосфера" (Ужгород). Тур проводився з метою інформування громадян про причини та наслідки зміни клімату, необхідність зниження викидів парникових газів в атмосферу, а також про можливість кожного громадянина зробити свій внесок для зниження викидів парникових газів.


Опубліковано 27.11.2008
Далі... · 1993 переглядів | для друку


29-30 вересня, в Києві, пройшов тренінг «Підвищення ефективності кліматоохоронної діяльності громадськими екологічними організаціями». Тренінг був ініційований коаліцією громадських екологічних організацій «Робоча група з питань зміни клімату». Координація підготовки і проведення тренінгу виконувалась екологічною організацією «Голос Природи».


Опубліковано 24.10.2008
Далі... · 2010 переглядів | для друку


Більше двох місяців, у Дніпродзержинську не вщухають страсті щодо перейменування міста. Жарке літо, розпечений асфальт, повітря, обтяжений графітом й ароматизований викидами хімічних підприємств, перебої з питною водою, тотальне підвищення комунальних тарифів – у людей, які проживають у таких нестерпних умовах, дійсно можуть виникнути самі несподівані побажання.


Опубліковано 19.09.2008
Далі... · 1988 переглядів | для друку


24 серпня 2008 року, на Єлизаветівському озері, яке розташовано поруч із містом Дніпродзержинськ, пройшло водно-моторне шоу "Гран-прі Блакитні озера". Рішення про проведення на Єлизаветівському озері водно-моторного шоу було прийнято з урахуванням того, що всі інші рекреаційні зони Дніпродзержинська знаходяться у вкрай незадовільному стані. На думку екологічної організації "Голос Природи" керівництво Дніпродзержинська не мало законних підстав давати дозвіл на проведення водно-моторного шоу.


Опубліковано 27.08.2008
Далі... · 1606 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську практично всі каштани мають уражене листя. Розглянувши уважно лист, можна побачити жовто-коричневі плями округлої форми. До середини літа "коричневими мінами" уражена практично вся крона каштанових дерев, а до кінця серпня листи можуть повністю засохнути й обпасти. У цьому випадку захворювання каштанів пов'язане не з викидами промислових підприємств, а з масовою навалою "каштанової" молі.


Опубліковано 15.08.2008
Далі... · 3336 переглядів | для друку


«123»