Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2008

З 1 по 12 грудня в місті Познань (Польща) проходить черговий раунд переговорів представників країн-членів ООН по проблемі зміни клімату. Головною метою переговорів в Познані є обговорення чернетки договору по зниженню викидів парникових газів, який набуде чинності після терміну дії Кіотського протоколу.


Опубліковано 10.12.2008
Далі... · 2260 переглядів | для друку


Київ, 28.11. 2008 - З квітами та живим оркестром активісти громадських екологічних організацій провели офіційну делегацію України на міжнародні переговори зі зміни клімату. Вони вбачають в представниках Уряду рятівників, від яких залежить майбутнє планети Земля.


Опубліковано 28.11.2008
Далі... · 1569 переглядів | для друку


"Клімат змінюється! Час діяти разом!" - під таким закликом з 20 по 25 листопада в Україні пройшов інформаційний тур Всесвітнього фонду природи (WWF) при активній підтримці українських громадських екологічних організацій "Голос Природи" (Дніпродзержинськ), "Екоклуб" (Рівне) і "Екосфера" (Ужгород). Тур проводився з метою інформування громадян про причини та наслідки зміни клімату, необхідність зниження викидів парникових газів в атмосферу, а також про можливість кожного громадянина зробити свій внесок для зниження викидів парникових газів.


Опубліковано 27.11.2008
Далі... · 1904 переглядів | для друку


29-30 вересня, в Києві, пройшов тренінг «Підвищення ефективності кліматоохоронної діяльності громадськими екологічними організаціями». Тренінг був ініційований коаліцією громадських екологічних організацій «Робоча група з питань зміни клімату». Координація підготовки і проведення тренінгу виконувалась екологічною організацією «Голос Природи».


Опубліковано 24.10.2008
Далі... · 1873 переглядів | для друку


Більше двох місяців, у Дніпродзержинську не вщухають страсті щодо перейменування міста. Жарке літо, розпечений асфальт, повітря, обтяжений графітом й ароматизований викидами хімічних підприємств, перебої з питною водою, тотальне підвищення комунальних тарифів – у людей, які проживають у таких нестерпних умовах, дійсно можуть виникнути самі несподівані побажання.


Опубліковано 19.09.2008
Далі... · 1879 переглядів | для друку


24 серпня 2008 року, на Єлизаветівському озері, яке розташовано поруч із містом Дніпродзержинськ, пройшло водно-моторне шоу "Гран-прі Блакитні озера". Рішення про проведення на Єлизаветівському озері водно-моторного шоу було прийнято з урахуванням того, що всі інші рекреаційні зони Дніпродзержинська знаходяться у вкрай незадовільному стані. На думку екологічної організації "Голос Природи" керівництво Дніпродзержинська не мало законних підстав давати дозвіл на проведення водно-моторного шоу.


Опубліковано 27.08.2008
Далі... · 1514 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську практично всі каштани мають уражене листя. Розглянувши уважно лист, можна побачити жовто-коричневі плями округлої форми. До середини літа "коричневими мінами" уражена практично вся крона каштанових дерев, а до кінця серпня листи можуть повністю засохнути й обпасти. У цьому випадку захворювання каштанів пов'язане не з викидами промислових підприємств, а з масовою навалою "каштанової" молі.


Опубліковано 15.08.2008
Далі... · 3087 переглядів | для друку


«123»