Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2007

Жителі села Єлизаветівка (Дніпропетровська обл.) звернулися до громадської екологічної організації «Голос Природи» зі скаргою на діяльність птахофабрики «Оріль-Лідер» (торгівельна група «Наша Ряба»). Відтоді, як птахофабрика почала працювати стабільно, сільські жителі постійно відчувають негативний вплив цього підприємства на навколишнє середовище. У повітрі весь час присутні запахи курячого калу, паленого пір'я, зіпсованого м'яса та інших відходів виробництва. Місцеві жителі припускають, що підприємство «Оріль-Лідер» робить несанкціоновані поховання своїх відходів і тривожаться за стан ґрунтових вод, забруднення яких може зробити воду в місцевих колодязях непридатною для пиття.


Опубліковано 19.03.2007
Далі... · 3318 переглядів | для друку1. Комплексна програма енергозбереження на 2007-2010 рр. (далі – Програма) має декларативно-рекомендаційний характер;
2. Програма не враховує досвід впровадження попередніх програм енергозбереження 2001-2003 та 2003-2005 років;
3. Програма не враховує основні проблеми, щодо енергозбереження на підприємствах, що надають послуги централізованого тепло-, водопостачання та водовідведення і не передбачає заходів щодо їх аналізу та вирішення.


Опубліковано 19.03.2007
Далі... · 2532 переглядів | для друку


Проведення в Дніпродзержинську акції «НІ підвищенню тарифів, ТАК економії води та енергії!» . У Дніпродзержинську, управлінням економіки виконавчого комітету була розроблена «Комплексна програма з енергозбереження на 2007-2010 р.р.», декларативний характер і низька якість цього документа змусило прихильників «Голос Природи» провести акцію з метою ініціювання доробки програми з урахуванням пропозицій і зауважень, підготовлених організацією «Голос Природи». (Прес-реліз) (Зауваження ДГЕО «Голос Природи» щодо Комплексної програми з енергозбереження м. Дніпродзержинська)
Результати:

  • ініціювання публікацій у ЗМІ про зв'язок втрат води й енергії в комунальному секторі з розміром тарифів;
  • поширення звернень серед депутатів міськради про необхідність доробки «Комплексної програми з енергозбереження на 2007-2010 р.р.»;
  • доробка «Комплексної програми з енергозбереження на 2007-2010 р.р.», з урахуванням зауважень і пропозицій організації «Голос Природи». (відповідь виконкому)

Опубліковано 18.03.2007
Далі... · 3160 переглядів | для друку


Екологічна організація "Голос Природи" стурбована планами підприємства "Оріль-Лідер" розширити своє виробництво за рахунок будівництва нових птахоферм поблизу лівобережної частини Дніпродзержинська й Єлизаветівського озера.


Опубліковано 06.03.2007
Далі... · 2533 переглядів | для друку


17 січня, у Дніпродзержинську, пройшло оперативне засідання міжвідомчої робочої групи з розробки заходів спрямованих на підвищення контролю поводження з потенційно небезпечними й радіоактивними речовинами. У робочій зустрічі взяли участь представники місцевих органів самоврядування, Мінздраву, Мінтопенерго, Мінприроди, МНС, СБУ, а також місцеві ЗМІ й громадські організації.

Нарада складалася із двох частин - "відкритої" та "закритої". Під час "відкритої" частини зустрічі, була зроблена коротка презентація результатів виконання державної програми, спрямованої на приведення об'єктів колишнього уранового виробництва в екологічно безпечний стан. Після декількох питань із боку місцевих журналістів й представників екологічних громадських об’єднань, стало зрозуміло, що члени робочої групи не готові відкрито обговорювати проблему радіоактивних відходів у Дніпродзержинську, на цьому "відкрита" частина наради була закінчена, представникам ЗМІ й громадськості запропонували покинути зал засідання.
Опубліковано 16.01.2007
Далі... · 1393 переглядів | для друку


«12»