Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події
Архів - 2005
Виборцям, Громадським організаціям, Засобам масової інформації, Генеральній прокуратурі, Центральній виборчій комісії, Національній Раді з телебачення та радіомовлення Міністерству юстиції, Раді національної безпеки та оборони, Верховній Раді України Ми, представники незалежних громадських організацій України, які працюють у сфері охорони довкілля ("екологісти" або "зелені"), вважаємо, що жодна з політичних партій, зокрема ті, які мають в назві щось"зелене" або "екологічне", не представляє екологічні інтереси громадян. Особливо стурбовані ми характером виборчої кампанії, яку веде партія екологічного порятунку "Еко+25%"...
Опубліковано 12.12.2005
Далі... · 2835 переглядів | для друку


26 квітня 2006 року

26 квітня 2006 Апеляційний суд Дніпропетровської області відхилив апеляційну скаргу ВАТ «ДніпроАЗОТ» на рішення Дніпровського районного суду м. Дніпродзержинськ про відхилення позову ВАТ «ДніпроАЗОТ» про притягнення до відповідальності екологічної організації «Голос Природи» за поширення неправдоподібної інформації.

Жовтень 2005 року

У жовтні 2005 року Дніпровський районний суд м. Дніпродзержинськ відмовив у задоволенні позовної заяви ВАТ «ДніпроАЗОТ» по притягненню до відповідальності екологічної організації «Голос Природи» за поширення неправдоподібної інформації й одержання компенсації за нанесений моральний збиток у розмірі 50 000 гривень.


Опубліковано 14.10.2005
Далі... · 1017 переглядів | для друку


5 жовтня 2005року

У Києві, біля будинку Кабінету Міністрів, активісти екологічних організацій Голос Природи, НЕЦУ, МАМА-86, Екоклуб, Бахмат провели акцію "Ні новим ядерним реакторам!". 

Результати:

  • залучення уваги ЗМІ й українських громадян до планів уряду побудувати 22 нових ядерних реактора;
  • проведення в Кабінеті Міністрів наради, під час якої лідери громадських екологічних організацій зажадали від членів уряду узгодження Стратегії розвитку енергетичного сектора, зокрема планів розвитку атомної енергетики, з громадськістю;
  • створення неформальної коаліції неурядових екологічних організацій для ведення спільної кампанії проти будівництва нових ядерних реакторів в Україні.

Опубліковано 09.10.2005
Далі... · 2782 переглядів | для друку


З 5 по 11 серпня 2005 р., Дніпродзержинська екологічна організація «Голос Природи» провела інформаційний тур «Енергозбереження – це необхідність». Інформаційні акції пройшли в містах: Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Запорожжя, Нікополь, Кривий Ріг.


Опубліковано 15.08.2005
Далі... · 2877 переглядів | для друку


Депутати міської ради відмовилися дати дозвіл на впровадження виробництва монометиланіліну (ММА) у Дніпродзержинську. Однак, кампанія проти впровадження токсичного виробництва продовжується. Чиновники, що сприяли впровадженню сумнівного виробництва, повинні бути притягнуті до відповідальності...


Опубліковано 29.04.2005
Далі... · 2749 переглядів | для друку


З 19 квітня по 15 травня активісти і прихильники організації «Голос Природи» проводять збір підписів жителів м. Дніпродзержинськ під зверненням до прем'єр-міністра з вимогою скасувати рішення Кабінету Міністрів про виробництво монометиланіліну в .

 


Опубліковано 19.04.2005
Далі... · 2307 переглядів | для друку


У Дніпродзержинську, 11 березня, відбулися громадські слухання, на яких обговорювалося питання будівництва нового хімічного об'єкта для виробництва монометиланіліну на базі ВАТ «ДніпроАзот»...


Опубліковано 15.03.2005
Далі... · 2263 переглядів | для друку


«12»