Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події

«Кам’янчани мають право дихати чистим повітрям!» – під таким гаслом активісти організації «Голос Природи» проводять вуличні акції в місті Кам’янське. Проведення акцій заплановано на 20-23 вересня 2018 року в центрі міста на пл. Героїв Майдану (колишня пл. Леніна) з 9.00 до 13.00. В ході акцій буде розповсюджуватись інформаційна література про вплив промислових викидів на здоров’я людини, а також проводитись збір підписів громадян проти наднормативних викидів ДМК.


Опубліковано 18.09.2018
Далі... · 117 переглядів | для друку


У Кам’янському триває збір підписів проти наднормативних викидів Дніпровського металургійного комбінату (далі – ДМК). Збір підписів громадян під зверненням до керівництва країни було ініційовано організацією «Сила громади Кам’янського». До збору підписів долучилася громадська екологічна організація «Голос Природи». На думку керівництва «Голос Природи», щоб думку городян було почуто, необхідно зібрати не менше 3000 тисяч підписів.


Опубліковано 12.08.2018
Далі... · 160 переглядів | для друку


Екологічні активісти стурбовані незаконною вирубкою лісу в Національному природному парку «Гуцульщина» (Івано-Франківська область). За ініціативою громадської організації «Екологічно-гуманітарне об’єднання Зелений Світ» більше 15 авторитетних екологічних організацій з різних регіонів України звернулися до правоохоронних та контролюючих державних органів з вимогою вжити заходів для захисту заповідника. На думку екологів, суцільна вирубка лісу є однією з основних причин паводків і підтоплень населених пунктів, а також підсилює процес зміни клімату.


Опубліковано 01.08.2018
Далі... · 112 переглядів | для друку


15 травня 2018 року в Кам’янському (Дніпродзержинську) відбулося засідання спеціальної комісії з екологічних питань міського рівня. В ході засідання були розглянуті скарги городян щодо викидів ДМК і результати контрольних вимірювань повітря, виконані міським відділенням лабораторних досліджень Держсанепідслужби України. Крім того, було заслухано пояснення від представників ДМК щодо результатів заходів щодо зниження промислових викидів в атмосферу. На думку екологічної організації «Голос Природи», керівництво ДМК не сприймає власні промислові викиди в атмосферу, як актуальну проблему для жителів Кам’янського.


Опубліковано 22.05.2018
Далі... · 181 переглядів | для друку


28 квітня 2018 р. в Кам’янському (Дніпродзержинську) за ініціативою організації «Голос Природи» пройшла акція «ЧИСТИЙ СЛІД». Акція проводилася з метою прибирання сміття на Воронячому півострові Блакитного озера, популяризації правил відпочинку на природних територіях, а також фіксування поточного рівня води. В акції взяли участь активісти «Голос Природи», вихованці Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, жителі лівобережної частини міста. Акція «Чистий слід» пройшла за організаційної та технічної підтримки компанії «Чисте місто» і птахофабрики «Оріль-Лідер».


Опубліковано 15.05.2018
Далі... · 142 переглядів | для друку


У Кам'янському, 28 квітня 2018 року, з 9.00 до 13.00, організація «Голос Природи» проводить на Воронячому півострові Блакитного озера акцію «ЧИСТИЙ СЛІД». Ідея акції полягає в тому, щоб прибрати прибережну частину півострова і нагадати людям правила відпочинку на природних територіях.


Опубліковано 26.04.2018
Далі... · 142 переглядів | для друку


12 квітня 2018 року в Кам’янському (Дніпродзержинську) за ініціативою громадської організації «Голос Природи» пройшов круглий стіл з оцінки економічних і соціальних наслідків децентралізації системи опалення. Зустріч активістів «Голос Природи» з експертами викликала паніку серед більшості депутатів і виконавчої влади міста. Напередодні круглого столу, 30 березня, на сесії міської ради депутати прийняли рішення про відмову від централізованого опалення і перехід на індивідуальне електричне опалення в правобережній частині міста. З текстом рішення про децентралізацію системи опалення можна ознайомитись за посиланням: http://so.kam.gov.ua/ua/treezas_so/pg/140318598020333_d5/tpviewr/3/


Опубліковано 16.04.2018
Далі... · 162 переглядів | для друку