Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події

З ініціативи організації «Голос Природи», місто Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) взяло активну участь в міжнародній акції «Година Землі 2019». Керівництво «Голос Природи» дякує всім, хто приєднався до акції і підтримав її проведення, а саме: громадським закладамНеКафе «WONDERLAND» і «Піца Челентано», міській федерації кіокушин-кан карате, управлінню екології та природних ресурсів, департаменту з гуманітарних питань міської ради.


Опубліковано 19.04.2019
Далі... · 46 переглядів | для друку


12 березня 2019 року Кам’янське (колишній Дніпродзержинськ) відвідав генеральний консул Федеративної Республіки Німеччина. Метою візиту вКам’янське стало попереднє обговорення співпраці з керівництвом міста щодо організації українсько-німецької конференції «Кліматична адаптація на національному, регіональному та місцевому рівнях: виклики і перспективи». Зустріч відбулася з ініціативи громадської організації «Голос Природи».


Опубліковано 17.03.2019
Далі... · 50 переглядів | для друку


7 лютого 2019 року в Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) пройшли громадські слухання про результати ремонтних робіт газоочисної системи киснево-конверторного цеху (далі – ККЦ) Дніпровського металургійного комбінату (далі – ДМК). Під час слухань представники ДМК заявили, що до квітня 2019 року пилові викиди киснево-конверторного цеху зменшаться вдвічі. На думку екологічної організації «Голос Природи», будь-які заяви промисловців про скорочення викидів в умовах неефективного державного контролю дотримання природоохоронного законодавства та санітарно-епідемічних норм можуть виявитися фікцією.


Опубліковано 19.02.2019
Далі... · 64 переглядів | для друку


У Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) через зрив опалювального сезону скасували концерт в рамках Сьомої Бахівської академії. На думку громадської організації «Голос Природи», відсутність місцевої стратегії розвитку енергетичного сектора негативно впливає на різні сфери міського життя, в тому числі і на культуру.


Опубліковано 30.11.2018
Далі... · 82 переглядів | для друку


З 8 по 12 жовтня 2018 року в Кам’янському (Дніпродзержинську) пройшла загальноміська акція «Дні сталої енергії». В ході акції, за ініціативою департаменту економічного розвитку міської ради, були організовані інформаційні заходи на тему енергозбереження та енергоефективності. Громадська організація «Голос Природи» в рамках акції «Дні сталої енергії» провела в навчальних закладах міста лекцію «Стале споживання енергії».


Опубліковано 22.10.2018
Далі... · 126 переглядів | для друку


«Кам’янчани мають право дихати чистим повітрям!» – під таким гаслом в Кам’янському (Дніпродзержинську) активісти організації «Голос Природи» продовжують збирати підписи городян під зверненням до Міністра екології з вимогою вжити заходів для скорочення наднормативних викидів на Дніпровському металургійному комбінаті (далі - ДМК). Вуличні акції були організовані 20, 21 і 22 вересня 2018 року. В ході акцій активісти поширювали листівки, що розповідають про вплив промислових викидів на здоров’я людини.


Опубліковано 27.09.2018
Далі... · 155 переглядів | для друку


«Кам’янчани мають право дихати чистим повітрям!» – під таким гаслом активісти організації «Голос Природи» проводять вуличні акції в місті Кам’янське. Проведення акцій заплановано на 20-23 вересня 2018 року в центрі міста на пл. Героїв Майдану (колишня пл. Леніна) з 9.00 до 13.00. В ході акцій буде розповсюджуватись інформаційна література про вплив промислових викидів на здоров’я людини, а також проводитись збір підписів громадян проти наднормативних викидів ДМК.


Опубліковано 18.09.2018
Далі... · 150 переглядів | для друку