Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Кампанії :: Клімат змінюється! Час діяти!

      Фото: Д. Тяжлов/ "Голос Природи"

 

 

 

 

 

 

Початок діяльності: 2000 рік.

Цілі кампанії:

  • сприяння ратифікації Кіотського протоколу в Україні;
  • інформування населення про причини і наслідки зміни клімату;
  • сприяння реалізації кліматоохоронних проектів у промисловому і комунальному секторах.
Дії "Голос Природи" по кампанії "Клімат змінюється! Час діяти!"
«Клімат змінюється! Час діяти!» - закликають українські громадські організації

З метою роз'яснення причин глобального потеплення на Землі і наслідків зміни клімату для України з 5 по 18 жовтня 2007 року пройшов інформаційний тур «Клімат змінюється! Час діяти!» . Це вже третій інформаційний тур, який проводиться українськими громадськими екологічними організаціями, що об'єдналися в неформальну коаліцію під назвою «Робоча група українських неурядових організацій з питань зміни клімату». Тур «Клімат змінюється! Час діяти!» стартував в Дніпродзержинську і пройшов в містах: Дніпропетровськ, Марганець, Нікополь, Черкаси, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Тернопіль, Львів і Рівне.Опубліковано 07.12.2007
Далі... · 2368 переглядів | для друку


Енергозбереження зупинить ядерного монстра

З 5 по 11 серпня 2005 р., Дніпродзержинська екологічна організація «Голос Природи» провела інформаційний тур «Енергозбереження – це необхідність». Інформаційні акції пройшли в містах: Дніпродзержинськ, Дніпропетровськ, Запорожжя, Нікополь, Кривий Ріг.Опубліковано 15.08.2005
Далі... · 2736 переглядів | для друку


“Голос Природи” пропонує властям міста взяти участь в міжнародних кліматоохоронних програмах

У Дніпродзержинську, 8 серпня 2002 року в будівлі управління комунального будівництва, відбувся круглий стіл «Глобальні зміни клімату і участь міста в кліматоохоронних програмах» . Ініціаторами круглого столу стали Дніпродзержинська громадська екологічна організація «Голос Природи» і київське відділення американської неурядової організації «Альянс за громадські енергії». Круглий стіл громадські при підтримці місцевого управління охорони навколишнього середовища і природних ресурсів.

 Опубліковано 06.12.2004
Далі... · 1462 переглядів | для друку


28 лютого 2003 Участь у національній конференції з питань зміни клімату, м.Київ

28 лютого 2003 Участь у національній конференції з питань зміни клімату, м.Київ. Презентація доповіді "Роль інформаційно-роз'яснювальної роботи з населенням про проблеми зміни клімату".

 

 Опубліковано 14.05.2004
Далі... · 470 переглядів | для друку


«Голос Природи» пропонує почати процес зниження викидів парникових газів через реконструкцію системи централізованого опалювання

У Дніпродзержинську, 29 січня 2003 року в будівлі управління комунального будівництва, відбувся круглий стіл «Зменшення викидів парникових газів шляхом підвищення енергоефективності в системі централізованого теплопостачання м. Дніпродзержинська».

 Опубліковано 06.05.2004
Далі... · 1370 переглядів | для друку


Клімат майбутнього без загрози для життя!

З 1 по 15 жовтня Робоча Група громадських екологічних організацій України з питань зміни клімату провела інформаційний тур “Клімат майбутнього без загрози для життя!”, який пройшов через міста Черкаси, Дніпродзержинськ, Єнакієве, Артемівськ, Донецьк, Горлівка, Кривий Ріг, Рівне, Хмельницький.

 

 


Опубліковано 07.04.2004
Далі... · 1606 переглядів | для друку


Проведення акції "Ні глобальним змінам клімату!" 15 червня 2001

Проведення акції "Ні глобальним змінам клімату!" 15 червня 2001 , Пл. Контрактова, м. Київ, з метою проведення інформаційної роботи з населенням, за підтримки коаліції «Робоча група українських неурядових організацій з питань зміни клімату", Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного комітету України з енергозбереження, міжнародної екологічної організації «Greenpeace».

 Опубліковано 01.01.2004
Далі... · 462 переглядів | для друку