Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації
Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !
«Вредные выбросы». Почему они вредны
В Дніпродзержинську за ініціативою екологічної організації «Голос Природи» стартувала інформаційна робота, спрямована на підвищення рівня обізнаності населення в області зміни клімату. Просвітницька діяльність у формі лекцій проводиться еко-активістами серед учнів старших класів місцевих шкіл. Організація «Голос Природи» поставила мету проінформувати більше 3000 школярів. Інформаційна робота в школах проводиться при активній участі та підтримці управління освіти і науки міської ради.
У Дніпропетровську з 21 по 27 жовтня в рамках всеукраїнського проекту молодих волонтерів та активістів, а також всесвітнього руху 350.org пройшла інформаційна акція «ТИЖДЕНЬ КЛІМАТУ».
Зливові дощі, урагани і смерчі стають звичайними явищами для України. Вчені та фахівці, що входять в міжурядову групу експертів при ООН, авторитетно заявляють, що нестабільність погодних умов та збільшення кількості стихійних лих є наслідками зміни клімату. Стабілізувати цю ситуацію можна тільки через скорочення промислових викидів, зокрема, парникових газів (вуглекислий газ, метан, оксид азоту та інші).
В суботу 23 березня 2013 року, в знак солідарності з кліматоохоронним рухом, Дніпродзержинськ приєднався до міжнародної акції «Година Землі». Перша акція «Година Землі» відбулася ще в 2007 році в Австралії за ініціативою міжнародної організації «Всесвітній фонд дикої природи» (WWF). Вже через рік ця акція стала найважливішою міжнародною екологічною подією. Сьогодні в акції «Година Землі» беруть участь мільйони людей і тисячі міст. З ініціативи організації «Голос Природи», Дніпродзержинськ бере участь в акції «Година Землі» з 2010 року.
З 6 по 17 червня 2011 року в Бонні (Німеччина) пройшли чергові міжнародні переговори ООН, пов'язані з проблемою зміни клімату. Найважливішим питанням цієї зустрічі залишається проблема, пов'язана з недостатніми зобов'язаннями зі зниження викидів парникових газів, які готові взяти країни-учасники Рамкової конвенції зі зміни клімату. Для попередження кліматичної катастрофи індустріально розвинені країни, у тому числі й Україна, повинні до 2050 року знизити викиди парникових газів на 80-95% - це означає, що уряди вже зараз повинні розробити і приступити до реалізаціі «низьковуглецевих» стратегій розвитку національних економік.
З 29 листопада по 10 грудня поточного року, в мексиканському місті Канкут, проходить 16-та міжнародна конференція Рамкової конвенції ООН зі зміни клімату. Перша кліматична конференція відбулася ще у 1992 році в Бразилії, в Ріо-де-Жанейро. У ході переговорів Україна в черговий раз отримала приз «Динозавр дня» за лобіювання перенесення невикористаних квот на термін дії нової угоди.
10 жовтня 2010 року по всьому світу відбулася акція «Global Work Party» (Всесвітній День практичних дій на захист клімату). Цей захід став самою масштабнішою практичною акцією в історії природоохоронного руху. До цієї ініціативи приєдналися 150 країн, в яких було проведено більше 2500 різноманітних акцій. В Україні акції на захист клімату проводяться за ініціативою громадських екологічних організацій, які разом намагаються переконати владу робить реальні практичні кроки для зменшення викидів в атмосферу парникових газів.