Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Кампанії :: Дамо Блакитному озеру шанс вижити!

Назва кампанії: «Дамо Блакитному озеру шанс вижити!»

Початок діяльності: 2004 рік

Чому ми ведемо кампанію «Дамо Блакитному озеру шанс вижити!»?

Організацію «Голос Природи» турбує екологічний стан унікального прісного водного об’єкта Єлизаветівський котлован «Блакитне озеро», розташованого в Дніпропетровській області, між містом Дніпродзержинськ і селом Єлизаветівка. В останні роки в прибережній зоні озера активізувалася підприємницька та господарська діяльність, яка в більшості випадків ведеться без дотримання вимог природоохоронного законодавства. Крім цього, стан «Блакитного озера» погіршується через порушення дренажної системи, що зв’язує озеро з річкою Дніпро, під час будівництва нового моста. Всі зазначені фактори можуть призвести до несприятливих наслідків і знищення «Блакитного озера» як цінного водного об’єкта. 

Дії "Голос Природи" по кампанії "Дамо Блакитному озеру шанс вижити!"
«SOS! Чиновники не діють - озеро гине!»

У Дніпропетровську, 21 серпня, Дніпродзержинська громадська екологічна організація «Голос Природи» пікетує обласну державну адміністрацію.

Акція проводиться з метою привернення уваги керівництва області й громадськості до проблеми схоронності унікального Єлизаветівського озера, що розташоване між містом Дніпродзержинськ і селом Єлизаветівка. Озеро є популярним місцем відпочинку місцевих жителів. Відсутність природоохоронних заходів і порушення дренажної системи привело до погіршення екологічного стану цього природного об'єкта.Опубліковано 22.09.2005
Далі... · 2133 переглядів | для друку


Виявилося, що Єлизаветівське озеро має статус водного об'єкта.

Єлизаветівське озеро майже десять років тому одержало статус водного об'єкта, однак чиновники довідалися про це тільки після акції екологічної організації «Голос Природи».

11 жовтня 2004 року чотирнадцять активістів екологічної організації «Голос Природи» розтягнули плакат «Дамо Єлизаветівському озеру шанс вижити!» перед будинком держадміністрації Дніпропетровської області та домоглися проведення робочої наради з метою обговорення заходів, спрямованих на відновлення й охорону Єлизаветівського озера...Опубліковано 27.10.2004
Далі... · 2609 переглядів | для друку