Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Кампанії :: Дамо Блакитному озеру шанс вижити!

Назва кампанії: «Дамо Блакитному озеру шанс вижити!»

Початок діяльності: 2004 рік

Чому ми ведемо кампанію «Дамо Блакитному озеру шанс вижити!»?

Організацію «Голос Природи» турбує екологічний стан унікального прісного водного об’єкта Єлизаветівський котлован «Блакитне озеро», розташованого в Дніпропетровській області, між містом Дніпродзержинськ і селом Єлизаветівка. В останні роки в прибережній зоні озера активізувалася підприємницька та господарська діяльність, яка в більшості випадків ведеться без дотримання вимог природоохоронного законодавства. Крім цього, стан «Блакитного озера» погіршується через порушення дренажної системи, що зв’язує озеро з річкою Дніпро, під час будівництва нового моста. Всі зазначені фактори можуть призвести до несприятливих наслідків і знищення «Блакитного озера» як цінного водного об’єкта. 

Важливо!

Важливо!

 

При телефонному повідомленні в державні правоохоронні органи Вам необхідно чітко вказати Ваші дані (П.І.Б., поштова адреса), суть звернення і конкретне місце, де відбувається правопорушення, а також описати об’єкти, що знаходяться поруч.

 

Обов’язково дублюйте свої телефонні дзвінки в контролюючі органи письмовими зверненнями, це сприятиме виконанню відповідальними чиновниками Ваших вимог. Пам’ятайте, письмові звернення складаються у двох примірниках, один залишається у Вас, другий надсилається рекомендованим листом з повідомленням через пошту. Звернення можна подавати особисто через канцелярію за умови, що на вашому екземплярі звернення відповідальний чиновник погодився поставити реєстраційний номер, дату і підпис, але довготривала практика роботи організації «Голос Природи» з органами влади показує, що листи краще подавати поштою.