Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Інше
Дніпродзержинськ тоне в неправді й фальсифікаціях

У Дніпродзержинську, 25 березня 2005 року, з 9.30 до 11.00, біля будинку міської адміністрації (Дзержинського,1) екологічна організація “Голос Природи” проводить мирну, неполітичну акцію “Ні виробництву монометіланіліну в Дніпродзержинську!” .

Дніпродзержинська громадська екологічна організація “Голос Природи” продовжує активно виступати проти будівництва комплексу з виробництва монометіланіліну (ММА) на базі ВАТ “ДніпроАЗОТ”. З кожним днем, до протесту “Голос Природи” приєднуються депутати, лідери політичних партій і стурбованих жителів міста.

 

 

 

 

 

11 березня 2005 року відбулися громадські слухання. Штучно створивши зацікавлену більшість, організатори громадських слухань в особі секретаря міської ради Полякової Л.Г. і голови депутатської комісії з питань екології Огурцова А.П. “сфабрикували” схвалення місцевими жителями рішення щодо виробництва монометіланіліну.

Проте, на громадських слуханнях з'ясувалося, що:

  • інформація про потреби держави в монометіланіліні відсутня, що ставить під сумнів економічну обґрунтованість запропонованого виробництва;
  • запропонована технологія виробництва ММА не має аналогів і не проходила промислових випробувань, що не дозволяє об'єктивно оцінити всі ризики, пов'язані з новим небезпечним виробництвом;
  • немає інформації, що дозволяє об'єктивно оцінити ефективність роботи устаткування вловлювання й утилізації газоподібних, рідких і твердих відходів, які утворяться при виробництві ММА, що дає підстави припускати, що новий хімічний об'єкт буде сприяти погіршенню екологічної ситуації в Дніпродзержинську.

Крім того, місцева СЕС та екологічна інспекція приховують офіційну інформацію про недоліки запропонованої технології виробництва ММА і про нормативні акти, згідно яких будівництво нових небезпечних підприємств, з урахуванням екологічної обстановки в Дніпродзержинську, заборонено законом.

“Керівництво ВАТ “ ДніпроАЗОТ”, виконавча влада, СЕС і регіональна екологічна інспекція просто загрузли в неправді й фальсифікаціях, пов'язаних з будівництвом комплексу з виробництва монометіланіліні в Дніпродзержинську. Ми стали свідками масових порушень цивільних прав, випадків навмисного приховання інформації й введення в оману депутатів міської ради й місцевих жителів. У сформованій ситуації, конфлікт, що виник у Дніпродзержинську, вирішити на місцевому рівні неможливо, тому “Голос Природи” буде через депутатів Верховної Ради звертатися до Прем'єр-міністра, Міністру екології і Генерального Прокуру з вимогою притягти до відповідальності всіх посадових осіб винних у навмисному прихованні інформації,” - заявив виконавчий директор ДГЕО “Голос Природи” Євгеній Колішевський .

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 8 (05692) 67439 або 8-067-6811316.

Заздалегідь вдячні за інформаційну підтримку.


Опубліковано 25.03.2005
1462 переглядів | для друку