Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Інше
Дніпродзержинськ тоне в неправді й фальсифікаціях

У Дніпродзержинську, 25 березня 2005 року, з 9.30 до 11.00, біля будинку міської адміністрації (Дзержинського,1) екологічна організація “Голос Природи” проводить мирну, неполітичну акцію “Ні виробництву монометіланіліну в Дніпродзержинську!” .

Дніпродзержинська громадська екологічна організація “Голос Природи” продовжує активно виступати проти будівництва комплексу з виробництва монометіланіліну (ММА) на базі ВАТ “ДніпроАЗОТ”. З кожним днем, до протесту “Голос Природи” приєднуються депутати, лідери політичних партій і стурбованих жителів міста.

 

 

 

 

 

11 березня 2005 року відбулися громадські слухання. Штучно створивши зацікавлену більшість, організатори громадських слухань в особі секретаря міської ради Полякової Л.Г. і голови депутатської комісії з питань екології Огурцова А.П. “сфабрикували” схвалення місцевими жителями рішення щодо виробництва монометіланіліну.

Проте, на громадських слуханнях з'ясувалося, що:

  • інформація про потреби держави в монометіланіліні відсутня, що ставить під сумнів економічну обґрунтованість запропонованого виробництва;
  • запропонована технологія виробництва ММА не має аналогів і не проходила промислових випробувань, що не дозволяє об'єктивно оцінити всі ризики, пов'язані з новим небезпечним виробництвом;
  • немає інформації, що дозволяє об'єктивно оцінити ефективність роботи устаткування вловлювання й утилізації газоподібних, рідких і твердих відходів, які утворяться при виробництві ММА, що дає підстави припускати, що новий хімічний об'єкт буде сприяти погіршенню екологічної ситуації в Дніпродзержинську.

Крім того, місцева СЕС та екологічна інспекція приховують офіційну інформацію про недоліки запропонованої технології виробництва ММА і про нормативні акти, згідно яких будівництво нових небезпечних підприємств, з урахуванням екологічної обстановки в Дніпродзержинську, заборонено законом.

“Керівництво ВАТ “ ДніпроАЗОТ”, виконавча влада, СЕС і регіональна екологічна інспекція просто загрузли в неправді й фальсифікаціях, пов'язаних з будівництвом комплексу з виробництва монометіланіліні в Дніпродзержинську. Ми стали свідками масових порушень цивільних прав, випадків навмисного приховання інформації й введення в оману депутатів міської ради й місцевих жителів. У сформованій ситуації, конфлікт, що виник у Дніпродзержинську, вирішити на місцевому рівні неможливо, тому “Голос Природи” буде через депутатів Верховної Ради звертатися до Прем'єр-міністра, Міністру екології і Генерального Прокуру з вимогою притягти до відповідальності всіх посадових осіб винних у навмисному прихованні інформації,” - заявив виконавчий директор ДГЕО “Голос Природи” Євгеній Колішевський .

За додатковою інформацією звертатися за телефонами: 8 (05692) 67439 або 8-067-6811316.

Заздалегідь вдячні за інформаційну підтримку.


Опубліковано 25.03.2005
1478 переглядів | для друку