Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування через online-платіж на рахунок організації

 

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери

 

 

Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Інше
Тепло в небо, вода в землю, а людям - рахунки за комунальні послуги.

20 лютого 2004 р. в м. Дніпродзержинськ активісти екологічної організації «Голос Природи» провели акцію «Заощаджуйте енергію!» з метою привертання уваги громадськості до енергетичних втрат у системі центрального опалення.


  • Активісти організації «прикрасили» надувними кульками, табличками і наклейками ділянки теплотрас, де втрати енергії очевидні. Надувні кульки символізували втрати тепла, що не доходить до споживача, а іде в повітря.
  • Активісти роздали городянам 1000 наклейок «Заощаджуйте енергію!» і запропонували самостійно позначити місця, де є втрати теплової енергії.
  • Керівництву міста, комунальних підприємств і місцевих ТЕЦ було запропоновано провести робочу зустріч, на якій обговорити конкретні міри, спрямовані на скорочення втрат енергії і води та визначити терміни їхнього виконання.

Організація «Голос Природи» стурбована тим, що з кожним роком якість послуг опалення стає гірше. На думку активу організації, це відбувається через великі втрати тепла і води на стадії транспортування до споживачів, а також через невиконання поточних ремонтно-профілактичних заходів. Втрати тепла і води є одними з основних причин поганої якості комунальних послуг, неплатежів населення, росту комунальних тарифів, перевитрати природних ресурсів, підтоплень житлових районів.

Екологічна організація «Голос Природи» звертається до керівництва міста, місцевих комунальних підприємств і теплових станцій з вимогою вжити конкретних заходів для нормалізації роботи центрального опалення, а саме:

  • провести кваліфікований аналіз втрат теплової енергії і води в системі централізованого опалення м. Дніпродзержинськ;
  • виділити кошти з міського бюджету на своєчасне виконання поточних ремонтно-профілактичних заходів;
  • підготувати конкретні проекти, спрямовані на ліквідацію втрат енергії і води, визначити джерела їхнього фінансування.

“Ми не говоримо, що керівництво міста нічого не робить для виходу Дніпродзержинська з енергетичної кризи. Однак абсолютно очевидно, що вжитих заходів недостатньо. З кожним роком стан теплотрас і якість послуг опалення погіршується. Відсутність утеплення теплотрас може приводити до втрат від 40 до 80% енергії. Керівництво міста повинне прийняти рішучі заходи для наведення порядку в цій області”, - заявив виконавчий директор екологічної організації «Голос Природи» Євген Колішевський.


Опубліковано 21.02.2004
2341 переглядів | для друку