Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події

Міста Дніпропетровської області приступили до розробки Стратегій розвитку до 2027 року. На думку екологічної організації «Голос Природи», стратегії розвитку обов’язково повинні враховувати тенденцію зміни клімату, для цього в програмні документи потрібно включити окремий розділ, присвячений кліматичній адаптації.


Опубліковано 11.11.2020
Далі... · 14 переглядів | для друку


Влітку 2020 року в Кам’янському почався капітальний ремонт центрального скверу міста (проспект Свободи). В результаті ремонтних робіт були знищені тополі, липи, каштани та інші дерева у віці 20-30 років. Тенденція знищення дорослих дерев у Кам’янському позначилась ще у 2016 році, коли місцева влада дозволила повністю спилювати крону у дорослих дерев, називаючи цю варварську процедуру «санітарним омолодженням».


Опубліковано 24.09.2020
Далі... · 38 переглядів | для друку


20 вересня 2020 року в Кам’янському стартує дослідження з питання адаптації населених пунктів до зміни клімату. Це дослідження проводиться коаліцією громадських організацій «Українська кліматична мережа» (УКМ), до якої входить понад 30 організацій. Мета цього дослідження – вивчити громадську думку щодо впливу зміни клімату на умови життя і здоров’я людини, підготувати пропозиції для місцевої влади з адаптації різних секторів міського життя до зміни клімату. У Кам’янському анкетування городян проводить організація «Голос Природи»


Опубліковано 17.09.2020
Далі... · 40 переглядів | для друку


Громадська екологічна організація «Голос Природи» стурбована заявами про те, що введення карантину у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 сприятливо впливає на довкілля і, зокрема, на процес глобального потепління. Таку думку можна почути від різних категорій громадян: звичайних людей, громадських діячів-екологів і навіть фахівців міжнародних організацій (наприклад, Всесвітньої метеорологічної організації). Це твердження базується на тому, що в період карантину багато підприємств зупинили свою діяльність і припинили викиди в атмосферу.


Опубліковано 01.05.2020
Далі... · 92 переглядів | для друку


В березні 2020 року в Кам’янському активізувалися «чорні лісоруби», які незаконно спилюють дерева в лісопосадках. На думку громадської організації «Голос Природи», випадки незаконного спилювання дерев в лісопосадках стали систематичними. Співробітники поліції і муніципальної гвардії повинні оперативно реагувати на злочини «чорних лісорубів». Однак, відсутність інвентаризації зелених насаджень і законного статусу у лісопосадок заважає правоохоронним органам ефективно боротися зі зловмисниками.


Опубліковано 01.05.2020
Далі... · 180 переглядів | для друку


25 лютого 2020 року в Кам’янському пройшов круглий стіл з метою аналізу результатів експерименту з впровадження роздільного збору побутових відходів в міських школах (навчальних закладах). Експеримент стартував у 2017 році, але відчутних результатів поки не приніс. На думку екологічної організації «Голос Природи», низькі результати експерименту в школах пов’язані з відсутністю в Кам’янському політики (системних заходів), спрямованої на зниження забруднення довкілля побутовими відходами.


Опубліковано 01.03.2020
Далі... · 170 переглядів | для друку


25 січня 2020 року рибалки-браконьєри спробували провести акцію громадянської непокори в Кам’янському. Під час акції передбачалося продемонструвати ігнорування вимог рибінспекції щодо  заборони ловлі риби в дніпровській затоці «Калоша». Проведення акції громадянської непокори було зірвано місцевими рибалками-любителями, громадськими активістами та представниками правоохоронних органів. На думку організації «Голос Природи», даний інцидент є гарним приводом, щоб почати громадську кампанію з охорони рибних запасів у Кам’янському і прилеглих районах.


Опубліковано 06.02.2020
Далі... · 156 переглядів | для друку


«123»