Оголошення
Підписка на електронний бюлетень


Підписавшись, ви будете отримувати анонси подій, майбутніх акцій, новини

Фінансова підтримка

 Зробіть благодійне пожертвування на рахунок організації

 

ФІНАНСОВА ПІДТРИМКА ОРГАНІЗАЦІЇ

 

Ваша фінансова допомога дає нам можливість діяти !

Актуальні новини та події
Інформаційні партнери
Facebook

Рекомендуємо відео

«Вредные выбросы». Почему они вредны

 

RU  EN
Події

Громадська екологічна організація «Голос Природи» стурбована заявами про те, що введення карантину у зв’язку з поширенням вірусу COVID-19 сприятливо впливає на довкілля і, зокрема, на процес глобального потепління. Таку думку можна почути від різних категорій громадян: звичайних людей, громадських діячів-екологів і навіть фахівців міжнародних організацій (наприклад, Всесвітньої метеорологічної організації). Це твердження базується на тому, що в період карантину багато підприємств зупинили свою діяльність і припинили викиди в атмосферу.


Опубліковано 01.05.2020
Далі... · 52 переглядів | для друку


В березні 2020 року в Кам’янському активізувалися «чорні лісоруби», які незаконно спилюють дерева в лісопосадках. На думку громадської організації «Голос Природи», випадки незаконного спилювання дерев в лісопосадках стали систематичними. Співробітники поліції і муніципальної гвардії повинні оперативно реагувати на злочини «чорних лісорубів». Однак, відсутність інвентаризації зелених насаджень і законного статусу у лісопосадок заважає правоохоронним органам ефективно боротися зі зловмисниками.


Опубліковано 01.05.2020
Далі... · 87 переглядів | для друку


25 лютого 2020 року в Кам’янському пройшов круглий стіл з метою аналізу результатів експерименту з впровадження роздільного збору побутових відходів в міських школах (навчальних закладах). Експеримент стартував у 2017 році, але відчутних результатів поки не приніс. На думку екологічної організації «Голос Природи», низькі результати експерименту в школах пов’язані з відсутністю в Кам’янському політики (системних заходів), спрямованої на зниження забруднення довкілля побутовими відходами.


Опубліковано 01.03.2020
Далі... · 85 переглядів | для друку


25 січня 2020 року рибалки-браконьєри спробували провести акцію громадянської непокори в Кам’янському. Під час акції передбачалося продемонструвати ігнорування вимог рибінспекції щодо  заборони ловлі риби в дніпровській затоці «Калоша». Проведення акції громадянської непокори було зірвано місцевими рибалками-любителями, громадськими активістами та представниками правоохоронних органів. На думку організації «Голос Природи», даний інцидент є гарним приводом, щоб почати громадську кампанію з охорони рибних запасів у Кам’янському і прилеглих районах.


Опубліковано 06.02.2020
Далі... · 114 переглядів | для друку


В Україні, в містах, що підписали Європейську ініціативу «Угода мерів», з 9 по 15 вересня 2019 року пройшла акція «Дні сталої енергії». У Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) за ініціативою громадської організації «Голос Природи» під час акції «Дні сталої енергії» були організовані: тренінг «Школа юного кліматичного експерта», лекції в учбових закладах, акція «Заряджайся енергією Сонця».


Опубліковано 19.09.2019
Далі... · 165 переглядів | для друку


C 9 по 15 вересня 2019 року в Кам’янському (колишній Дніпродзержинськ) пройде акція «Дні сталої енергії». Цей захід проводиться в рамках реалізації Європейської ініціативи «Угода мерів», до якої місто Кам’янське приєдналосьу 2015 році. Користуючись нагодою, організація «Голос Природи» проведе для різних категорій мешканців Кам’янського інформаційні заходи, присвячені сталому споживанню енергії.


Опубліковано 09.09.2019
Далі... · 174 переглядів | для друку


03 липня 2019 року в Одесі потужна злива зірвалавсі вуличні культурно-масові заходи. Фінансові збитки понесли як звичайні громадяни, так і комерційні структури. Нерівномірні дощові опади стали характерним явищем сучасних кліматичних умов в Україні. Вчені вважають, що це пов’язано з глобальним потеплінням. На думку організації «Голос Природи», в містах зі складним географічним розташуванням необхідно в терміновому режимі виконувати заходи з кліматичної адаптації. Для зниження ризиків локального підтоплення перш за все необхідно реконструювати системи відводу дощової води.


Опубліковано 14.08.2019
Далі... · 167 переглядів | для друку


«123»